Atgaiva tau - atgaiva tavo kūnui ir sielai!Gražiame gamtos prieglobstyje, pušynų ir Neries apsuptyje, tik 43 km nuo Kauno, 90 km nuo Vilniaus, įsikūręs sveikatinimo centras ,,Atgaiva tau". Sveikatinimo centre ,,Atgaiva tau", turinčiame 30 metų sanatorinio gydymo patirtį, teikiamos sveikatinimo paslaugos, alternatyvios medicinos, medicininės reabilitacijos paslaugos pacientams po traumų, esant judamojo atramos aparato pažeidimams, po sąnarių ir ginekologinių bei šių ligų profilių onkologinių operacijų ir kitos paslaugos.

Reabilitacijos centre veikia traumatologojos, ortopedijos ir ginekologijos reabilitacijos skyriai. Atvykę pasigydyti ir pailsėti žmonės gali daug laiko praleisti gamtoje, pajusti jos alsavimą, klausantis medžių šnarėjimo, upės srovenimo, paukštelių čiulbėjimų, pavaikčioti Neries pakrante, pajusti harmoniją su gamta, o sielą pripildyti ramybės ir džiugesio.Reabilitacijos - sveikatinimo centras ,,Atgaiva tau", - tai puiki vieta:

 

• pailsėti ir pasigydyti,
• sportuoti - krepšinio/rankinio/tinklinio salėje, uždaruose teniso kortuose, lauko krepšinio bei rankinio aikštelėse,
• sustiprinti jėgas treniruoklių salėje,

•paplaukioti gėlo vandens baseine su kaskadomis ir povandeniniu masažu bei pasikaitinti pirtyje,
• pajusti masažų ir kitų procedūrų kūnui teikiamą relaksaciją ir energingumą,
• organizuoti seminarus, konferencijas, įvairius renginius, banketus, pobūvius,
• pažaisti kroketą, pasivažinėti dviračiais ir kt.

Atvykusius apgyvendiname jaukiuose vienviečiuose, dviviečiuose kambariuose, liuksuose.

 

Viešbutyje veikia baras (8:30 - 20:00 val.), valgykla.

 

PUSRYČIAI PIETŪS VAKARIENĖ

8.30 - 9.30 13.30- 14.30 18.30 - 19.30

 

Už papildomą mokestį atvykstančius pas mus pasitinkame ir atsivežame iš Vilniaus/Kauno oro uostų, Vilniaus/Kauno autobusų/geležinkelio stoties ar nuvežame į juos.