Autobusų bilietai

Travel N More kelionių agentūra siūlo Jums įsigyti tarptautinius autobuso bilietus į įvairius valstybės miestus. Mūsų agentūra bendradarbiauja su visais tarptautinias autobusų vežėjais, kurios yra Lietuvoje: Ecolines, Eurolines (Kautra ir Toks), Lux Express.
Kodėl verta keliauti autobusu? Atsakymas labai paprastas – tai yra pigu! Autobusų konkurencija sudarė palankias sąlygas keliauti keleiviams pigiai, o pačias autobusų kompanijas privertė tobulinti savo paslaugas ir taip sudarydamos sąlygas keliauti komfortiškai. Daugelis autobusų yra šiuolaikiški ir turi:

  • individualius pramogų įrenginius (mažiukus ekranus), kuriuose galėsite žiūrėti filmus, klausyti muzikos, žaisti žaidimus ar naudotis internetu;
  • atlenkiamas sėdynes bei daugiau vietos kojoms;
  • nemokamą Wi-Fi internetą;
  • el. maitinimo šaltinį prie kiekvienos sėdynių poros ar kiekvienos kėdės;
  • kavos, arbatos ir kt. karštų gėrimų aparatą;
  • kondicionavimo sistemą;
  • tualetą ir pan.

Dažnai tarptautinių autobusų kompanijos vykdo akcijas, kuriomis siūlo įsigyti autobuso bilietus už labai patrauklias kainas. Todėl siūlome užsisakyti Travel N More naujienas bei būti informuoti apie artėjančias akcijas. Tokiu būdu galite pakeliauti pigiai, saugiai ir komfortiškai!
Keliaukite po Baltijos šalis, Vidurio, Rytų ar Centrinę Europą ir mėgaukitės skirtu laiku tik sau, atsigerkite arbatos ar kavos, paskaitykite knygą ar paskambinkite brangiam žmogui, dirbkite darbus naudodamiesi kompiuteriu, kurių nespėjote atlikti ankščiau - visą tai daryti Jums suteikia galimybę tarptautiniai autobusų vežėjai linkėdami Jums geros, ramios ir saugios kelionės!

Norėdami sužinoti apie tarptautinių autobusų maršrutus, kainas ar išvykimo datas, kreipkitės į mus el. paštu ar telefonu.

Prenumeruokite karščiausius pranešimus tiesiai į Jūsų el. pašto dėžutę

Turite klausimų? Susisiekite!