Draudimas

Travel N More kelionių agentūra rekomenduoja prieš išvykstant į turistinę ar verslo kelionę įsigyti kelionės draudimą! Mums rūpi, kad Jūsų atostogos būtų saugios ir be rūpesčių!

Galimos draudimo rūšys:

  • Medicininių išlaidų ir repatriacijos draudimas. Jei kelionės metu prireiktų skubios medicininės pagalbos, draudimas padengs šias išlaidas.
  • Nelaimingų atsitikimų draudimas. Draudimas išmokės draudimo išmoką kaulų lūžių, laikino neįgalumo, neįgalumo ar mirties atvejais.
  • Kelionės bagažo draudimas. Draudimas atlygins nuostolius, jei bagažas vėluotų, būtų apgadintas ar jį prarastumėte.
  • Kelionės išlaidų (finansinių nuostolių) draudimas. Draudimas padengs kelionės išlaidas, jei kelionė būtų atšaukta ar nutraukta dėl neatidėliotinų priežasčių: Jūsų ar Jūsų artimųjų ligos, viešojo transporto vėlavimo ar pan.
  • Kelionės dokumentų ir pinigų draudimas. Draudimas atlygins išlaidas, susijusias su kelionės dokumentų ir pinigų praradimu.
  • Asmens civilinės atsakomybės draudimas kelionės metu. Draudimas atlygins žalą, jei kelionės metu dėl Jūsų ar Jūsų vaikų netyčinių veiksmų nukentėtų kiti asmenys ar jų turtas.

Svarbu!

Siūlome apsidrausti patiems internetu. Apsidrausti internetu patiems verta, nes taip yra greičiau! Per kelias minutes po užsakymo, Jums bus atsiųsti draudimo dokumentai bet kuriuo paros metu į jūsų nurodytą el. paštą. Draudžiantis internetu yra pigiau! Taip pat draudimo bendrovė užtikrina Jūsų duomenų saugumą. Visi Jūsų duomenys saugomi ir be atskiro Jūsų sutikimo neplatinami jokioms trečioms šalims.
Įsigyti draudimą internetu yra paprasta, tai užtruks Jums vos 10 minučių:

  1. Pasirinkite reikiamą draudimo produktą ir apsaugą.
  2. Užpildykite reikiamus duomenis.
  3. Atlikite mokėjimą.
  4. Draudimo dokumentus rasite savo savitarnos paskyroje (dokumento formavimas gali užtrukti iki 15-20 minučių).

Apsidrauskite kelionės draudimu ir saugiai leiskitės į poilsio, verslo, sporto ar asmeninę kelionę. Vykstate į Turkiją? Rusiją? O gal į Egiptą? Draudimas į bet kurią Jūsų vykstamą pasaulio šalį! Apsidrauskite nuo nelaimingų atsitikimų, ir taip galėsite būti ramūs finansiškai, kad negalėsite vykti į darbą. Draudimo bendrovė pasirūpins visais, kuriems įvyks draudiminis įvykis!

 

Turite klausimų? Susisiekite!