Parkavimas

Rezervuokite automobilio stovėjimo vietą šalia oro uosto Vilniuje, Kaune, Palangoje, Rygoje ir ramiai leiskitės į verslo ar turistinę kelionę!

Skrendant lėktuvu į turistinę, verslo ar asmeninę kelionę, dažnai susiduriame su klausimu, kur palikti saugiai automobilį išvykimo metu. ADC Parking įmonė tuo pasirūpino! Nuo šiol Jus galite palikti savo automobilį šalia Vilniaus, Kauno, Palangos, Rygos oro uostų esančiose automobilių stovėjimo aikštelėse. Kai kurios vietos yra po stogu, kai kurios ne.  Tačiau palikdami automobilį vienoje iš ADC Parking siūlomų aikštelių visada būsite tikri, kad Jūsų turtas yra saugus.
Užsisakyti vietą ADC parkavimo aikštelėje yra labai paprasta. Tai galite padaryti ir internetu. Tereikia žinoti automobilio numerį, išskridimo ir atskridimo laikus. Kelių mygtukų paspaudimu patys galite rezervuoti vietą savo automobiliui arba galite susisiekti su mūsų kelionių agentūrą ir mes padėsime Jums užsakyti vietą parkavimo.
Privalumai. Vilniaus parkavimo aikštelėse 24/7 patruliuoja saugos tarnybos darbuotojai, yra net 69 vaizdo kameros, yra daugiaaukštė aikštelė, o  pravažiavimai tarp aukštų ADC parkinge yra net 50% platesni nei kitoje daugiaaukštėje aikštelėje. Parkinge pagal naujus saugumo reikalavimus sumontuoti plieniniai atitvarai (panašūs, kaip greitkeliuose), kad sumaišius pedalus automobilis neiššoktų iš 2 ar 3 aukšto žemyn! iki išvykimo salės tik 3 minutės, galima keisti numerį nemokamai, galite naudotis saugiau liftu, prireikus išsiplauti automobilį, pamatuoti ir pasverti savo bagažą ir reikalui esant perdėti daiktus ar palikti mašinoje viršsvorį. Numerio nuskaitymo įrangą ADC Parking naudoja nuo 2008 metų ir per 10 metų ištobulino, kad ji veiktų nepriekaištingai! Įvažiuojant į automobilio stovėjimo aikštelę kameros fiksuoja automobilio valstybinį numerį ir tada pakeliamas automatinis kelio užtvaras. Išvažiuojant sistema veikia taip pat, kaip įvažiuojant. Naktį parkingas apšviestas 2 kartus stipriau negu reikalauja statybos reglamentas. Jei sužinote, kad lėktuvas vėluos atskristi, nepergyvenkite! Sistema automatiškai seka vėluojančius skrydžius. Jeigu skrydis vėluoja ne daugiau kaip 12 val., sistema Jus išleis be papildomo mokesčio.
Kauno parkavimo aikštelę galite užsisakyti su atšaukimo galimybe, o iki išvykimo salės yra tik 3 minutės ėjimo. Iki Išvykimo salės yra taip pat 3 minutės ėjimo užsisakius parkavimo vietą ir Palangoje. O Rygoje yra nemokamas pervežimas iš parkavimo vietos iki išvykimo vartų.
Užsisakykite parkavimo vietą šalia oro uosto ir vykite saugiai ir ramiai į kelionę!

Turite klausimų? Susisiekite!