Poilsis Indonezijoje-Bali (skrydžiai iš Lenkijos)

Dažniausiai Balio sala pritraukia "laukinio" turizmo gerbėjus, nuotykių ieškotojus. Balis vadinamas įvairiausiais vardais - tūkstančio dievų, tūkstančio šventyklų, meilės sala arba tiesiog rojumi. Kiekvienas atvykėlis iš karto suvokia, jog pakliuvo į "kitokio" pasaulio erdvę: ypatingos kitokios gamtos, kultūros, gyvenimo būdo.


 

Geografija. Balio sala yra tik nedidelis lopinėlis vienos didžiausių pasaulio valstybių - Indonezijos - žemėlapyje, tačiau tai labiausiai lankoma turistų Indonezijos sala.
Sostinė. Denpasaras.

Klimatas. Jis čia karštas ir drėgnas kaip ir visoje Indonezijoje, tačiau antraip nei Sumatroje, nevyksta tokie dažni žemės drebėjimai bei cunamiai.

Religija.
Induistai - 93% , musulmonai - 5,2% , krikščionys - 1,2% , protestantai - 0,7% , Romos katalikai - 0,5% , budistai - 0,6% .

Pinigai. piniginis vienetas indonezijos rupija (IDR), 10 000 apie 3Lt

Laikas.
nuo Lietuvos laiko skirtumas 7 valandos

Viza
. reikalinga

Įdomu.
Sveikos gyvensenos populiarintojas - žurnalas Senses, išrinko kurortinę salą Bali geriausiu 2009 metų spa centru. Senses žurnalas, kuris leidžiamas Vokietijos sostinėje Berlyne, geriausio spa centro išrinkimui surenka komandą, kurią sudaro 200 spa paslaugų ir turizmo ekspertų. Šis pripažinimas liudija, kad Bali gali konkuruoti su tokiais kurortais kaip Maldyvų salos ir Talaindas. Viso Indonezijoje yra daugiau kaip 600 spa kurortų, iš kurių didžioji dalis yra Bali saloje. 


Raktiniai žodžiai patogesnei Jūsų paieškai:

 

 

tolimieji kraštai, geriausi pasiūlymai kelionėms į tolimuosius kraštus, Bali, Indonezija, Ecco Travel, kelionės į egzotines šalis, Balio sala, Indonezijos salos.