Kruizas Baltijos jūra: Ryga - Stokolmas - Ryga!

2018-12-20
nuo 30 €

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• Kruizinė kelionė Ryga - Stokholmas - Ryga.
• Pasirinktos klasės kajutė.
• Kelionės mokesčiai.
• Pramoginė ir poilsinė programa laive. Kviečiame šokti, grojant gyvai šokių ar disko muzikai su DJ. Dainuokite karaoke, prisijunkite prie žaidimų ir viktorinų, nepraleiskite progos laimėti nuostabias dovanas ir Tallink kelioninius dovanų kuponus. Būtinai pasimėgaukite ir grandiozinine naktine šou programa!
• De Luxe, Junior Suite ir Suite klasių kajutėse - gaivieji gėrimai kajutėje, vaisiai, taip pat specialūs pusryčiai kiekvienam keleiviui.

Kajutės:
• B klasės kajutėse nėra langų. A, De Luxe, Junior Suite ir Suite klasės kajutėse yra langas.
• A ir B klasių kajutės yra dvivietės ir keturvietės. De Luxe, Junior Suite ir Suite klasės kajutės yra dvivietės.

Papildomai galima įsigyti mūsų kelionių agentūroje:
• Maitinimas laive: pusryčiai, vakarienės. Vienų pusryčių kaina (švediškas stalas) suaugusiam 12 eur., vaikui (12-17 m) - 7.50 eur., vaikui (6-11 m) - 5.00 eur, kūdikiui iki 1 m - nemokamai. Vienos vakarienės kaina (švediškas stalas) suaugusiam 34 eur., vaikui (12-17 m) - 16.00 eur., vaikui (6-11 m) - 11.00 eur, kūdikiui iki 1 m - nemokamai.
Ekskursija po Stokholmą su angliakalbiu/rusakalbiu gidu. Kaina suaugusiam ir vaikui nuo 12 m. - 20 eur., vaikui (6-11 m) - 11 eur., vaikui iki 5 m - nemokamai.

Kruizo pavyzdį rasite puslapio apačioje. Užsisakykite kruizą kreipdamiesi į Trave N More kelionių agentūrą!

Šventiniai kruizai:

heart Šv. Valentino diena laive - išplaukimas 2019.02.13, 14

Švęsk Šv. Valentino dieną romantiškai viename iš kruizinių laivų Isabelle ar Romantika kelionėje į Stokholmą. Palepink savo sielos draugą, pasirūpink staigmena kajutėje, mėgaukitės vakariene, viename iš laive esančių restoranų, pakvieskite šokiui pasirodymų salėje, dainuokite mėgstamą karaoke dainą scenoje, gaukite laukiamą dovaną iš laive esančios parduotuvės. Stokholme skirkite laiką vienas kitam – smagiai pasivaikščiokite senamiesčiu, mėgaudamiesi kartu praleistu laiku. Leiskis į kelionę kupiną meilės su savo sielos partneriu, ir galbūt tai bus tavo romantiškiausia data.

yes Švęskite LIETUVOS laisvę - išplaukimas 2019.02.15

Mes kviečiame jus švęsti laisvę kitaip – švęskite laive Romantika. Keliauk maršrutu Ryga–Stokholmas–Ryga, šok pagal lietuvių tautiškas dainas kartu su folkloro ansambliu Siaudela, karaoke scenoje dainuok lietuviškas dainas, dalyvauk dirbtuvėlėse, kur galėsi pinti lietuviškas juostas, susipažinti su tautodaile. Pasimėgauk gardžiais patiekalais restoranuose, stebėk gražiausius Baltijos jūros vaizdus ir smagiai praleisk dieną karališkame Stokholme. Pasiimk šeimą draugus ir leiskis į nuostabią kelionę jūra!

heart Kovo 8 d. kruizas - išplaukimas 2019.03.07, 08

Švęsk Tarptautinę moterų dieną nuostabiame kruize į Stokholmą. Nustebink savo mamą, seserį ar kitą svarbią moterį su nuostabia kelione jūra. Palepink savo mylimą moterį, pasirūpink staigmena kajutėje, mėgaukitės vakariene viename iš laive esančių restoranų, pakvieskite šokiui šokių salėje. Stokholme mėgaukitės kartu praleistu laiku. Nuostabus poilsis gražią dieną.

yes Senjorų kruizas - išplaukimas 2019.04.07

Atrask jūros kelionių magiją ir leiskis į Senjorų kruizą. Mėgaukis šokiais, muzika, karaoke ir patraukliais šou pasirodymais. Kelionė atneš daug džiaugsmo ir gražių prisiminimų - naujų draugų ir pokalbių. Keliauk gražiai ir ramiai.

heart Mamos dienos kruizas - išplaukimas 2019.05.11

Mes kviečiame jus leistis į kruizą Mamos dienos garbei, kuris tapo nuostabia tradicija. Mėgaukis ypatinga pramogų programa visai šeimai. Tai bus puikus nuotykis visiems. Kiekvienas galės dirbti įvairiose kūrybinėse dirbtuvėse, mėgautis muzikos sveikinimais bei mėgautis maloniomis staigmenomis. Žaidimai, dainos, šokiai, vaikų juokas! Visa tai - gražiausią gegužės dieną, kruizo metu, laive.
Norime pabrėžti, jog visi renginiai laive vyks latvių kalba.

yes Draugių kruizas - išplaukimas 2019.05.24

Pamalonink save ir savo draugus - leiskis į bendrą kelionę su puikia poilsio ir pramogų programa. Nuoširdūs ir atviri pokalbiai, vakarėlis iki ryto, ryškūs šou pasirodymai, apsipirkimas laive ir Stokholme. Skamba puikiai? Žinoma, draugių kruizas yra geriausias nuotykis vasaros pradžioje.

Kruizas Baltijos jūra

Kruizo pavyzdys

1 diena
• Laivas iš Rygos keleivinio uosto išplauks 17:30.
• Jūsų laukia puikus poilsis ir linksmos pramogos laive. Mėgaukitės gardžiais patiekalais restoranuose, gaiviaisiais gėrimais baruose, šokiais skambant gyvai muzikai ir spalvingais vakaro šou pasirodymais. Dalyvaukite loterijoje ir laimėkite puikius prizus bei Tallink kelionėms skirtus dovanų kuponus.

2 diena
• Pradėkite dieną nuo skanių pusryčių prie švediško stalo arba à la carte restorane.
• Laivas atvyks į Stokholmo uostą 10:30.
• Jūsų laukia įsimintina diena Stokholme dalyvaujant Tallink surengtoje ekskursijoje pagal Jūsų pasirinkimą: susipažinkite su Švedijos sostine per 2 valandų ekskursiją autobusu ir po to atraskite senamiesčio grožį arba pajuskite Stokholmo žavesį lėtai pasivaikščiodami po miestą ir parduotuvėlėse arba prekybos centruose nusipirkite mielų suvenyrų.
• Laivas iš Stokholmo uosto išplauks 17:00 val.
• Įsigykite kokybiškų gaminių laivo parduotuvėje ir pasinaudokite naudingais travel exclusive pasiūlymais.
• Po nuotykių kupinos dienos atsipalaiduokite saunos centre ir neskubėdami pavakarieniaukite savo pasirinktame restorane. Įvairi vakaro poilsinė ir pramoginė programa su šokiais, karaokės dainų maratonu, loterija ir ryškiais šou pasirodymais tęsis ir grįžtant į Rygą.

3 diena
• Iš ryto kviečiame pasivaišinti skaniais pusryčiais prie švediško stalo arba à la carte restoranuose.
• Laivas atvyks į Rygos keleivių uostą 11:00 val. Visur nurodytas lankomos šalies vietos laikas.

Geriausiai Stokholmą pažinsite su profesionaliu gidu specialios ekskursijos po miestą metu - dvi valandas važiuodami autobusu po įdomiausias Stokholmo vietas bei valandą vykstančiu pasivaikščiojimu po senamiestį. Karališkasis Stokholmas nustebins bet kuriuo metų laiku.
Ekskursija prasideda 11:00 val.. Komfortabilus autobusas jūsų lauks Värtahamnen uoste. Po to kartu su gidu vyks pasivaikščiojimas po senamiestį, kur ekskursija ir baigsis.

*Visi minėti laikai nurodyti pagal atitinkamos šalies laiką. *Kainos nurodytos asmeniui, keliaujant keturi asmenys ir užsisakant 4-vietę kajutę. *Kainos yra kintančios. *Galimos ir kitos kelionės datos.

Panašūs pasiūlymai

Turite klausimų? Susisiekite!

Prenumeruokite karščiausius pranešimus tiesiai į Jūsų el. pašto dėžutę

Turite klausimų? Susisiekite!