Ecolines

ECOLINES – stambiausias ir labiausiai patyręs tarptautinių pervežimų autobusais Baltijos, Europos ir NVS šalyse operatorius, siūlantis patogias keliones į 21 šalį ir apie 200 miestų. ECOLINES tarptautinių pervežimų autobusais rinkoje dirba jau 20 metų. Įmonės sėkmės pagrindas – atsakomybės už savo keleivius jausmas. Yra didžiuojamasi savo preciziškumu, ji veža keleivius ir jų bagažą pagal tarptautinius standartus. ECOLINES teikia didelę reikšmę savo darbuotojų profesionalumui. Įmonė renkasi tik patyrusius ir gerai patikrintus autobusų vairuotojus, keleiviams garantuoja komfortą ir saugumą bet kokiuose keliuose. Bendrovės ECOLINES išskirtinis bruožas – nuolatinis rūpinimasis savo klientų patogumu. Įmonė didžiuojasi specialiai parengta kokybės valdymo sistema, kuri suteikia galimybę tenkinti klientų pageidavimus ir vietoje, ir tarptautiniuose reisuose.
ECOLINES autobusų parką sudaro daugiau nei 200 Neoplan, MAN ir Setra autobusų, kurie pagal tarptautinių kelių transporto sąjungos kvalifikaciją atitinka 4 žvaigždučių klasę.  Priklausomai nuo autobuso maršruto
ECOLINES siūlomos paslaugos ir patogumai:

  • Individualūs planšetiniai kompiuteriai (prieiga prie interneto, filmai, muzika, žaidimai)
  • Nemokamas bevielis internetas (WiFi)
  • Kava ir arbata
  • Atlenkiamos sėdynės su daugiau vietos kojoms
  • Galimybė užsisakyti maisto - karšti ir šalti patiekalai, užkandžiai
  • Elektros lizdas kiekvienai sėdynei (220 V)
  • Oro kondicionierius
  • Autobuso palydovė
  • Tualetas
  • Nemokamai vienam keleiviui galima vežtis tris vienetus bagažo

Svarbu!
Autobuse yra mobilaus ryšio telefonas, kuriuo gali paskambinti pasitinkantys, norėdami patikslinti atvykimo laiką ir/ar vietą. Telefonu galima pasinaudoti (paslauga mokama). Vaikams ir senyvo amžiaus žmonėms nakties metu išduodami pledai.
Maršrutus, viršijančius 350 km., aptarnauja stiuardesės (retais atvejais galimos išimtys). Reiso metu stiuardesė palaiko tvarką autobuso salone, padeda keleiviams suprasti, kaip naudotis autobuso įranga, rūpinasi video programa, nebrangiai teikia įvairius užkandžius, gaiviuosius ir karštus gėrimus.
Maršrutuose iš Šengeno zonos šalių į Rusiją, Ukrainą, Baltarusiją, stiuardesė aprūpina keleivius migracinėmis kortelėmis, padeda jas užpildyti, taip pat kontroliuoja sienos kirtimo procesą (arba nukreipia sienos kirtimo procese), seka, kad visi keleiviai grįžtų į savo vietas. Tačiau stiuardesė nėra atsakinga už problemas kilusias keleiviui dėl negaliojančių dokumentų arba draudžiamo bagažo turinio, taip pat elgesio, kontrolės metu.
Reiso metu numatyti techniniai sustojimai kas 4-4,5 valandas, jei tai neprieštarauja Kelių Eismo Taisyklėms, nepavojinga keleiviams ir jų bagažui.

Maršrutai:
Baltijos šalių miestai:
Kaunas - Daugpilis; Kaunas - Pernu; Vilnius - Ryga; Kaunas - Ryga; Kaunas - Talinas; Kaunas - Tartu; Vilnius - Daugpilis; Vilnius - Parnu; Vilnius - Ryga; Vilnius - Talinas; Vilnius - Tartu.
Rytų Europa: Kaunas - Kijevas; Kaunas - Maskva; Vilnius - Krokuva; Kaunas - Sankt Peterburgas; Vilnius - Kaliningradas; Vilnius - Kijevas; Vilnius - Lvovas; Vilnius - Maskva; Vilnius - Minskas.
Vakarų Europa: Vilnius - Strasbūras; Kaunas - Amsterdamas; Kaunas - Haga; Kaunas - Paryžius; Kaunas - Roterdamas; Vilnius - Amsterdamas; Vilnius - Antverpenas; Vilnius - Briuselis; Vilnius - Paryžius; Kaunas - Briuselis.
Centrinė Europa: Kaunas - Berlynas; Kaunas - Hamburgas; Kaunas - Varšuva; Kaunas - Viena; Vilnius - Bratislava; Vilnius - Praha; Vilnius - Štutgartas; Vilnius - Varšuva; Vilnius - Vroclavas.

Dažnai tarptautinių autobusų kompanijos vykdo akcijas, kuriomis siūlo įsigyti autobuso bilietus už labai patrauklias kainas. Todėl siūlome užsisakyti Travel N More naujienas bei būti informuoti apie artėjančias akcijas. Tokiu būdu galite pakeliauti pigiai, saugiai ir komfortiškai!

Taisykles ir sąlygas rasite čia.

Dėl Kelionės maršruto, datos ir kainos kreipkitės į Travel N More kelionių agentūrą. Mes Jums parinksime geriausius pasiūlymus už patrauklias kainas! Taip pat savo klientams visada rekomenduojame keliaujant apsidrausti sveikatos draudimu! O Vykstant į Baltarusiją ar Rusiją neužmiršti pasirūpinti vizomis. 

Prenumeruokite karščiausius pranešimus tiesiai į Jūsų el. pašto dėžutę

Turite klausimų? Susisiekite!