Eurolines Kautra

EUROLINES - keleivinio autobusų transporto įmonių organizacija, jungianti virš 30 vežėjų26 Europos šalių. Visi vežėjai yra atskiros nepriklausomos įmonės, kurios savo tarptautinių pervežimų srityje įgyvendina EUROLINES organizacijos formuojamas paslaugų kokybės ir saugumo nuostatas. EUROLINES tinklas apima 36 šalis ir net 600 miestų!  Unikali  EUROLINES struktūra leidžia užtikrinti žemas kainas nemažinant kokybės. Tinklui priklauso daugiau nei 500 modernių, patogių ir saugių autobusų, atitinkančių Europos Sąjungos saugaus keleivių vežimo reikalavimus. EUROLINES atstovai Lietuvoje: UAB “Kautra” ir UAB „TOKS“ yra Eurolines organizacijos narės ir jos atstovės Lietuvoje. Kartu su savo verslo partneriais aptarnauja reguliarius tarptautinius autobusų maršrutus į Austriją, Vokietiją, Ukrainą, Estiją, Lenkiją, Latviją, Baltarusiją, Čekiją, Karaliaučiaus sritį (Rusija).

EUROLINES autobusai
Eurolines Business Class autobusai:

  • Itin patogios Voyage Ambassador sėdynės, dar didesni tarpai tarp jų leis kelionės metu patogiai ištiesti;
  • Galimybė nemokamai naršyti internete ar žiūrėti nemokamus filmus, klausyti muzikos ar skaityti elektroninius žurnalus media centre.
  • Po langu randasi elektros lizdai
  • nemokamas buteliukas vandens.
  • Švarūs ir tvarkingi tualetai
  • Kiekviena sėdynė aprūpinta saugos diržu
  • Kondicionavimo sistema

Dažnai tarptautinių autobusų vežėjai vykdo akcijas, kuriomis siūlo įsigyti autobuso bilietus už labai patrauklias kainas. Todėl siūlome užsisakyti Travel N More naujienas bei būti informuoti apie artėjančias akcijas. Tokiu būdu galite pakeliauti pigiai, saugiai ir komfortiškai!
Keliaukite po Baltijos šalis, Vidurio, Rytų ar Centrinę Europą ir mėgaukitės skirtu laiku tik sau, atsigerkite arbatos ar kavos, paskaitykite knygą ar paskambinkite brangiam žmogui, dirbkite darbus naudodamiesi kompiuteriu, kurių nespėjote atlikti ankščiau - visą tai daryti Jums suteikia galimybę tarptautinių autobusų vežėjai linkėdami Jums geros, ramios ir saugios kelionės!

Taisykles ir sąlygas rasite čia.

Dėl Kelionės maršruto, datos ir kainos kreipkitės į Travel N More kelionių agentūrą. Mes Jums parinksime geriausius pasiūlymus už patrauklias kainas! Taip pat savo klientams visada rekomenduojame keliaujant apsidrausti sveikatos draudimu! O Vykstant į Baltarusiją ar Rusiją neužmiršti pasirūpinti vizomis.

Prenumeruokite karščiausius pranešimus tiesiai į Jūsų el. pašto dėžutę

Turite klausimų? Susisiekite!