D.U.K

D.U.K

Klausimai, sudaryti pagal klientų dažniausiai užduodamus klausimus

Dažniausiai užduodami klausimai

 • Kas yra įskaičiuota į Tez Tour, Kidy Tour, Itaka kelionės paketo kainą?

  Pilną kelionės paketą sudaro:
  Skrydžiai; Rankinis ir registruotas bagažai (svoris priklauso nuo skrydžius vykdančios aviakompanijos taisyklių bei šalies, į kurią keliaujama); Pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas; Apgyvendinimas su nurodytu maitinimo tipu (tik pusryčiai; pusryčiai ir vakarienė; viskas įskaičiuota; ultra viskas įskaičiuota ar kt.).

 • Maitinimo tipas „Viskas įskaičiuota“ – kas tai?

  Maitinimo tipą „Viskas įskaičiuota“ sudaro: pusryčiai, pietūs ir vakarienė. Taip pat įtraukti gaivieji bei alkoholiniai vietinės gamybos gėrimai. Kai kuriuose viešbučiuose kava, ledai, šviežiai spaustos sultys gali kainuoti papildomai. Kokie gėrimai įskaičiuoti į kainą ir kokiu metu jie tiekiami, tai nustato viešbučio administracija.

 • Ar reikia mokėti už Tez Tour, Kidy Tour, Itaka kelionę visą sumą iš karto?

  Atsiskaitymo kaina priklauso nuo likusio laiko iki kelionės pradžios.
  Tez Tour, Kidy tour - jei iki kelionės pradžios liko daugiau nei 21 d., rezervuojant kelionę reikalinga apmokėti avansą (paprastai tai sudaro 20% kelionės sumos arba 10% kelionės sumos, jeigu įsigijama kelionė pagal išankstinių pirkimų sąlygas. Avansinio apmokėjimo sąlygos gali skirtis priklausomai nuo kelionės tipo). Galutinis apmokėjimas turi būti atliktas iki kelionės likus ne mažiau kaip 21 d. Jei iki kelionės liko mažiau nei 21 d., turite sumokėti visą kelionės kainą iš karto.
  Itaka - jei iki kelionės pradžios liko daugiau nei 30 d., rezervuojant kelionę reikalinga apmokėti avansą, kuris sudaro 30% kelionės sumos. Galutinis apmokėjimas turi būti atliktas iki kelionės likus ne mažiau kaip 30 d. Jei iki kelionės liko mažiau nei 30 d., turite sumokėti visą kelionės kainą iš karto.

 • Ar galima užsiregistruoti internetu į skrydį, vykstant į Tez Tour, Kidy Tour kelionę?

  Galimybė užsiregistruoti į skrydį internetu priklauso nuo skrydį vykdančios aviakompanijos. Paprastai įsigijus Tez tour kelionę, registracija į skrydį internetu yra galima. Įsigijus Kidy Tour kelionę, registacija į skrydį vyksta oro uoste. Konkrečiai apie galimybę užsiregistruoti į skrydį internetu teiraukitės agentūroje, kurioje įsigyta kelionė.

 • Kokią valiutą geriausia vežtis į Egiptą, Turkiją?

  Oficialus Egipto piniginis vienetas yra Egipto svaras. Turkijos valiuta – turkiška lira. Daugelyje parduotuvių galite atsiskaityti ne tik vietine valiuta, bet ir JAV doleriais ar eurais. Remiantis valiutų kursais, geriausia atsiskaityti doleriais dėl mums palankesnio valiutų kurso.

 • Iki kada reikia galutinai atsiskaityti už Tez Tour, Kidy Tour, Itaka kelionę?

  Galutinis atsiskaitymas už kelionę turi būti atliktas pagal sutartyje nurodytus terminus.
  Įsigijus Tez Tour ar Kidy Tour kelionę, galutinis atsiskaitymas turi būti atliktas iki kelionės likus ne mažiau negu 21 d.
  Įsigijus Itaka kelionę - galutinis apmokėjimas turi būti atliktas iki kelionės likus ne mažiau kaip 30 d.

 • Ar galima vykti į kelionę su asmens tapatybės kortele?

  Taip, jeigu šalis, į kurią vykstate, asmens tapatybės kortelę pripažįsta galiojančią kelionėms (galiojančiu kelionės dokumentu). Su LR išduota asmens tapatybės kortele galima vykti į ES valstybes: Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekiją, Daniją, Estiją, Graikiją, Islandiją, Ispaniją, Italiją, Jungtinę Karalystę, Juodkalniją, Kiprą, Kroatiją, Latviją, Lenkiją, Liuksemburgą, Makedoniją, Maltą, Nyderlandus (Olandiją), Norvegiją, Portugaliją, Prancūziją, Rumuniją, San Mariną, Serbiją, Slovakiją, Slovėniją, Suomiją, Švediją, Šveicariją, Vengriją, Vokietiją. Pasitikrinti informaciją galima www.urm.lt

 • Ar perkant kelionę privaloma įsigyti kelionės draudimą?

  Ne, neprivaloma, tačiau rekomenduojama įsigyti kelionės draudimą.

 • Ar baseinai yra šildomi žiemą Egipte?

  Ne visuose viešbučiuose ir ne visi baseinai šildomi žiemos metu. Kuriuose viešbučiuose, kiek ir kurie baseinai yra šildomi, tą nustato kiekvieno viešbučio administracija.

 • Kas yra viešbučio para?

  Atvykimo dieną viešbučio paros pradžia yra nuo 14 val. iki 18 val. Išvykimo dieną viešbučio paros pabaiga yra nuo 10 val. iki 12 val. Apie tikslias išsiregistravimo iš viešbučio sąlygas informuoja viešbučio administracija. Jei yra galimybė, įmanoma įsiregistruoti į kambarį anksčiau arba pratęsti išvykimo iš kambario laiką. Ši paslauga paprastai apmokestinama papildomai.

 • Kada bus patvirtintas viešbutis?

  Paprastai viešbučio patvirtinimas gali užtrukti 1 - 3 dienas nuo užsakymo atlikimo dienos.

 • Kada vyksta registracija į Stena Line, DFDS Seaways, Tallink keltą?

  Registracijos laikas priklauso nuo konkretaus maršruto. Registracijos laikas nurodomas užsakymo patvirtinime.
  Stena Line - registracija į maršrutus Ventspilis - Nineshamnas - Ventspilis ir Liepoja - Travemiundė - Liepoja baigiasi likus 120 min. iki kelto išvykimo.
  DFDS Seaways - užsiregistruoti į maršrutus Klaipėda - Karlshamnas - Klaipėda ir Klaipėda - Kylis – Klaipėda būtina ne vėliau kaip prieš 60 min. iki kelto išvykimo, jeigu vykstate be automobilio, ir ne vėliau kaip prieš 90 min. iki kelto išvykimo, jeigu vykstate su automobiliu.
  Tallink - registracija į maršrutus Ryga - Stokholmas - Ryga ir Talinas - Helsinkis - Talinas baigiasi likus 30 min. iki kelto išvykimo, jeigu vykstate be automobilio, ir likus 60 min. iki kelto išvykimo, jeigu vykstate su automobiliu.

   

 • Ar būtina atsispausdinti Stena Line, DFDS Seaways, Tallink kelto bilietą?

  Nėra privaloma turėti atspausdintą kelto bilietą. Registracijos į keltą metu užtenka pateikti bilieto (užsakymo patvirtinimo) numerį. Užsakant bilietus Travel N More kelionių agentūroje, visuomet duodame atspausdintą bilietą ar bilietą atsiunčiame elektroniniu paštu.

 • Kokių dokumentų reikia keliaujant keltais?

  Bilieto (užsakymo patvirtinimo) numerio, asmens tapatybę patvirtinančio dokumento (paso ar asmens tapatybės kortelės), keliaujant su automobiliu – taip pat ir automobilio techninio paso.

 • Ar reikia vaikui pirkti atskirą vietą kajutėje keliaujant keltais?

  Be atskiros (miegamos) vietos, vienas vaikas kajutėje keliauja nemokamai:
  Vaikas iki 3 metų  - Stena Line ir DFDS Seaways  keltuose.
  Vaikas iki 11 metų  - Tallink keltuose.
  Kitais atvejais, vaikui reikia pirkti atskirą vietą kajutėje.

 • Ar įmanoma anuliuoti/grąžinti Tallink, Stena Line, DFDS Seaways kelto bilietus?

  Tallink - galima anuliuoti iki kelionės likus ne mažiau kaip 14 dienų, anuliavimo kaina yra 5 eur.
  Stena Line - atšaukimas nėra galimas, jeigu įsigijote Economy tarifo bilietus, ir pinigai nėra grąžinami. Jeigu įsigijote Flexi tarifo bilietus, tokiu atveju anuliavimas nemokamas iki išvykimo likus daugiau negu 24 val.
  DFDS Seaways - galima grąžinti (anuliuoti) nemokamai iki kelionės likus ne mažiau kaip 21 diena.

Prenumeruokite karščiausius pranešimus tiesiai į Jūsų el. pašto dėžutę

Turite klausimų? Susisiekite!