Grūda kelionės

Užsisakykite pažintinę ar slidinėjimo kelionę patys per Grūdos sistemą! Iškilus klausimams kreipkitės į Travel N More kelionių agentūrą. Mes visada pasiruošę Jums padėti!

Kelionių organizatorius GRŪDA yra viena didžiausių kelionių autobusu organizatorių Lietuvoje. Grūda organizuoja apie 120 pažintinių – poilsio kelionių autobusu maršrutų, kurie driekiasi per visą Europą ir pasiekia Gibraltarą (net Maroką), Nordkapą, Airiją, Korsiką, Sardiniją ir net Kapadokiją Turkijoje. Atsižvelgdami į keliautojų, gidų, kelionių ekspertų įžvalgas, nuolat optimizuoja maršrutus, kuria naujus. Labai populiarūs pažintiniai maršrutai po Europą su poilsiu prie jūros ar ežero, aktyvus poilsis kalnuose, kelionės šeimoms į atrakcionų parkus, specializuotos kelionės kartą metuose, savaitgalio kelionės į Čekiją, Slovakiją, Lenkiją, Baltarusiją, Latviją, Estiją. GRŪDA taip pat siūlo pažintines savaitgalio keliones į Europos miestus lėktuvu. Pigių skrydžių bendrovėms plečiant skrydžių geografiją, sparčiai auga ilgesnių (8 -10 dienų) pažintinių – poilsio kelionių lėktuvu  po Europą paklausa. Kelionių organizatorius GRŪDA siūlo jų visą paketą.
GRŪDA yra ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių į tolimus kraštus organizatorių, kurių maršrutai driekiasi nuo Islandijos iki N.Zelandijos. GRŪDOS grupės važiavo  per JAV Vakarų laukines prerijas, Kanados ir Aliaskos miškus, Čilės ir Argentinos pampas, kilo į Peru ir Tibeto aukštikalnes, N.Gvinėjos saloje bendravo su papuasais, stebėjo nuožmiuosius varanus Komodo saloje, įveikė Perito Moreno ledyną Argentinos Patagonijoje, bandė įspėti Velykų salos ir Butano vienuolynų paslaptis, skraidė mažu lėktuvėliu virš paslaptingųjų Naskos linijų Peru, Namibo dykumos, Kuko viršūnės N.Zelandijoje, Uluru monolito Australijoje, Igvasu krioklių Brazilijoje, Viktorijos krioklio Zambijoje, gėrėjosi Ujunio druskos ežeru Bolivijoje.“
GRŪDOS kelionės organizuojamos ne tik į Ugnies Žemę, bet ir į  Izraelį, Jordaniją, JAE, Omaną, Iraną, Japoniją, P.Korėją, Kiniją, Vietnamą, Mianmarą, Indiją,  Nepalą, Tibetą, Tailandą, Šri Lanką, Maldyvus, Reunioną, Mauricijų ir Seišelius, Indonezijos salas, Karibus ir Centrinę Ameriką – Kubą, Dominyką, Meksiką, Gvatemalą, Hondūrą, Belizą, Nikaragvą, Kostą Riką ir Panamą. Nepamirštami nuotykių safariai po Rytų Afriką – Keniją ir Tanzaniją, didysis GRŪDOS turas: PAR – Namibija – Bostvana – Zambija.  Ne tik pavieniai keliautojai, bet ir GRŪDOS grupės plaukiojo laivu po Fidžio salas, nardė atvirame vandenyne Didžiajame Australijos Barjeriniame rife, grožėjosi Tasmanijos gamta, kopė į Kilimandžarą.  Džiugiamės, kad keliautojų į tolimus kraštus kasmet vis daugėja, ir prie grupių prisijungia ir individualūs keliautojai, įvertinę kelionių su draugiška bendraminčių grupe ir vadovu – eruditu, privalumus.

Turite klausimų? Susisiekite!