Kelionės

Įsigykite kelionę internetu naudodamiesi šiomis integruotomis sistemomis:

  • Kidy Tour - kelionės į Turkiją ir Egiptą.
  • Rainbow - įvairios egzotinės šalys, tokios kaip Šri lanka, Tibetas, Indonezija, Tailandas, Vietnamas ir daugelis kitų šalių. Skrydžiai vykdomi iš Varšuvos.
  • Grūdos - pažintinės ir slidinėjimo kelionės autobusu po įvairius Europos miestus ir ne tik! 
Galite įsigyti internetu
Galite įsigyti internetu
Galite įsigyti internetu

Svajojate apie atostogas? Šią Jūsų svajonę Travel N More kelionių agentūros profesionalūs darbuotojai gali įgyvendinti. Pagal Jūsų poreikius mes parinksime geriausius pasiūlymus kainos ir kokybės santykiu. Tačiau nenuvertiname ir Jūsų galimybių užsiskyti keliones patiems internetu sistemomis, kurios yra įdiegtos mūsų puslapyje žemiau. Bendradarbiaujame su garsiais Lietuvos ir ne tik kelionių organizatoriais, tokiais kaip: Kidy Tour (kelionės iš Vilniaus), Itaka (kelionės iš Varšuvos, iš Kauno ir iš Vilniaus), Rainbow (kelionės iš Varšuvos), TUI Baltics (kelionės iš Vilniaus). Šie organizatoriai suteikia mums galimybę Jums pasiūlyti įvairaus spektro keliones: poilsines keliones į saulėtąją Turkiją ir Egiptą, Ispaniją ir Italiją, Bulgariją, Albaniją, vaizdingas Graikijos, Kanarų ir kt. salas, egzotines keliones į Maldyvus, Madagaskarą, Šri lanką ir kt. valstybes. Slidinėjimo keliones į Austriją, Šveicariją, Italiją, Slovakiją, Ukrainą ir kt.
Parduodame įvairių kelionių organizatorių pažintines keliones autobusais: Topturas, Guliverio kelionės, Grūda, Interliux ir kt. Būtent keliaudami autobusu Jūs turite galimybę pigiau pažinti įvairias valstybes: Austriją, Vokietiją, Olandiją, Belgiją, Estiją, Latviją, Baltarusiją, Prancūziją, Graikiją, Italiją, Ispaniją, Portugaliją ir kt. Šie organizatoriai taip pat siūlo slidinėjimo keliones po žymius Italijos, Slovakijos, Lenkijos, Austrijos, Ukrainos kurortus. Tai yra labai patogu, nes esant apgyvendinimo vietai toliau nuo slidinėjimo trasų, organizatoriai pasirūpins tuo ir nuveš Jus prie slidinėjimo trasų su autobusu. O po ilgos slidinėjimo dienos parveš atgal ir galėsite pasilepinti viešbučio teikiamomis paslaugomis: pirtimis, vakariene, ar tiesiog pasivaikščioti kurorto gražiomis gatvelėmis.
Turėkite svajonę ar tikslą! O jei tai susiję su kelionėmis, būtinai pasidalinkite tuo ir su mumis rašydami mums el.paštu: info@travelnmore.lt ar skambindami telefonu +370 68569101, mes Jums pasiūlysime tai, kas padės tuos tikslus ar svajones įgyvendinti ir būtinai pasistengsime tai padaryti operatyviai bei pigiai!

Prenumeruokite karščiausius pranešimus tiesiai į Jūsų el. pašto dėžutę

Turite klausimų? Susisiekite!