Kelionės iš Varšuvos

Užsisakykite pažintinę ar slidinėjimo kelionę patys per Rainbow sistemą! Iškilus klausimams kreipkitės į Travel N More kelionių agentūrą. Mes visada pasiruošę Jums padėti!

Svajojate apie atostogas, kuriose patogiai galėsite mėgautis egzotiniu klimatu, gamtos kraštovaizdžiais, jūra bei vandens sporto pramogomis? Jei taip, rinkitės Rainbow Tour organizuojamas keliones. Į kelionės kainą bus įtraukta viskas ko reikia puikioms atostogoms: ne tik apgyvendinimas, bet ir maitinimas bei kitos pramogos! RAINBOW kelionių organizatorius siūlo įsigyti keliones iš Varšuvos į Aziją, Pietų Ameriką, Afriką, Artimuosius rytus, Europą, Centrinę Ameriką, Šiaurės Ameriką.  Kelionės gali būti pažintinės, poilsinės, kelionės kruiziniais laivais, ar kelionės autobusu. Tinkamą kelionės variantą ras ir keliaujantys su šeima, ir keliaujantys dviese ar keliaujantys su draugų kompanija. Jei turite tik kelias laisvas dienas, nenusiminkite, galite įsigyti kelionę, kuri truks tik 4 ar 5 dienas, tačiau galite įsigyti keliones 7 ar 14 nakvynėms. Keliaujant su kelionių organizaoriumi RAINBOW kelionės atstovas kalbės lenkų/anglų kalba. Taigi, mėgaukitės kelionėmis iš Varšuvos į šias valstybes:

  • Azijos valstybės: Gruzija, Tailandas, Indija, Vietnamas, Šri lanka, Kinija, Indonezija, Kambodža, Brazilija, Kolumbija, Argentina, Peru, Urugvajus, Ekvadoras, Bolivija, Čilė ir kt. 
  • Afrikos valstybės: Tunisas, Marokas, Egiptas, Gambija, Kenija, Senegalas, Bisau Gvinėja, Mauricijus ir kt. 
  • Artimųjų rytų valstybės: Jordanija, Izraelis, Jungtiniai Arabų Emiratai, Azerbaidžianas, Omanas, Armėnija, Iranas ir kt. 
  • Europos valstybės: Graikija, Kroatija, Italija, Austrija, Juodkalnija, Turkija, Bulgarija, Vengrija ir kt. 
  • Centrinės Amerikos valstybės: Meksika, Kuba, Dominykos Respublika, Belizas, Gvatemala, Panama, Jamaika, Kosta Rika ir kt. 
  • Šiaurės Amerikos valstybės: Jungtinės Amerikos Valstijos, Kanada ir kt.

Užsisakius kelionę per organizatorių Rainbow, Jumis rūpinsis kelionės metu kelionės vadovas, kuris suteiks Jums būtiną informaciją, bet neves ekskursijų muziejuose. Ekskursijas veda gidas (už papildomą mokestį). Kartais (dažniau Lenkijos teritorijoje) kelionės vadovas nevyksta su grupe skrydžio metu ar autobusinėse kelionėse per Lenkijos teritoriją – grupę pasitinka vietoje.
Klientų poilsiu ir gerove atostogų metu rūpinasi Rainbow atstovai, kalbantys lenkų ir anglų kalbomis, neretai mokantys ir kelionės šalies kalbą. Atstovų telefonų numerius turistai gauna susitikimo vietoje Varšuvos oro uoste arba autobuse (autobusinės kelionės metu). Kai kuriuose kurortuose klientus aptarnauja „Rainbow” užsienio partnerių atstovai. Su jais galima susitikti Jūsų viešbutyje vystančių susitikimų metu (dažniausiai 2 kartus per savaitę) arba, esant reikalui, skambinti mobiliuoju telefonu. Daugelyje šalių atstovai trumposiomis žinutėmis gali būti nepasiekiami, todėl patartina jiems skambinti. Atstovų pareiga yra pasitikti atvykusius turistus, išėjusius iš oro uosto atvykimo zonos, palydėti iki autobusų, vežančių turistus į jų pasirinktus viešbučius, susitikimo su klientais viešbutyje metu suteikti būtiną informaciją apie valiutą, telefono skambučius, transportą, „Rainbow” užsienio partnerių organizuojamas ekskursijas ir pan. Atstovai privalo informuoti klientus apie išvykimo iš viešbučio į oro uostą laiką, ir, esant galimybei, palydėti iki oro uosto bei padėti užsiregistruoti skrydžiui. Dažnai „Rainbow” atstovams padeda ir klientų poilsiu rūpinasi užsienio partnerių darbuotojai.
Kelionės vadovai, gidai ir „Rainbow” atstovai siekia užtikrinti turistų gerovę bei kelionės kokybę, todėl jų nurodymų privaloma klausyti.

Turite klausimų? Susisiekite!