Kidy Tour kelionės

Užsisakykite poilsinę kelionę patys per Kidy Tour sistemą! yes Perkant internetu taikoma 3% nuolaida! Iškilus klausimams kreipkitės į Travel N More kelionių agentūrąMes visada pasiruošę Jums padėti!

Kidy Tour – tai patikimas tarptautinis poilsinių kelionių organizatorius, siūlantis išskirtines keliones į geriausius Turkijos ir Egipto kurortus.
Kidy Tour skraidina su Corendon Airlines aviakompanija. Lėktuve galima užsisakyti maitinimą užsakant kelionę. Su savimi galite vežtis registruotą bagažą iki 20 kg/asm. ir turėti rankinį bagažą iki 7 kg. Kūdikiui priklauso rankinis bagažas iki 5 kg. + vėžimėlis. Primename, kad keleivių pasų galiojimo terminas turi būti ne trumpesnis nei 6 mėnesiai nuo grįžimo datos.
Turkija žavi poilsiautojus gražiais vaizdais, smėlio paplūdimiais, viešbučiais ant jūros kranto ir skaniu maistu, kuris dažniausiai būna tiekiamas visą dieną, tad alkani tikrai neliksite! Turkija – populiariausia kryptis tarp lietuvių. Dalis jų grįžta ne kartą ir ne du į ta pačią šalį, kurortą ar net viešbutį. Turkija siūlo labia gerą kainos ir kokybės santykį. Už patruklią kainą galima įsigyti kelionės paketą su maitinimu viskas įskaičiuota.  Kidy Tour siūlomi viešbučiai yra aukštos kokybės bei pasižymi komfortu.
Itin patrauklus poilsis Turkijoje yra šeimoms su vaikais. Tad svarbu pasirinkti tinkamą viešbutį, kur veiklos būtų visiems šeimos nariams. Dauguma viešbučių pasiruošę priimti ir pačius mažiausius turistus. jiems siūlomi vaikiški baseinai, žaidimų kambariai, animatoriai, specialus meniu. Taip pat tokie viešbučiai dažniausiai įsikūrę prie pat paplūdimio, ant jūros kranto. Vis dėlto auginantiems mokyklinio amžiaus vaikų ir norintiems keliauti jų atostogų metu, rekomenduojame poilsį planuoti iš anksto, nes lėktuvai tomis datomis būna užpildyti. Populiariausi Turkijos regionai: Antalija, Alanija, Sidė, Kemeras.
Kelionės į Egiptą poilsiautojai renkasi norėdami pailsėti, pažinti ir pasilinksminti. Egiptas žavi turistus savo turtinga bei spalvinga istorija. Čia galima pamatyti  piramides, pajusti egzotišką kultūrą. Poilsį Hurgadoje dažniausiai renkasi pažintinių kelionių mėgėjai, norintys nors trumpam pabėgti nuo žvarbių orų Lietuvoje.  Kelionių organizatorius Kidy Tour į Hurgados kurortą pradėjo skraidinti 2017 m. lapkritį, siekdama pasiūlyti didesnes pasirinkimo galimybes šeimoms.
Hurgada yra didžiausias Egipto kurortas. Čia turistai vyksta ne tik pasilinksminti, bet taip pat pažinti Egipto dvasią, kuri dvelkia autentiškumu, taip pat pažinti senąją kultūrą, rytietišką virtuvę, religiją, amatus. Visa tai išsidėstę skirtinguose miesto rajonuose, tad triukšmingų diskotekų garsai tikrai nepasieks tų, kurie ieško ramaus poilsio ar keliauja su atžalomis. Poilsis Hurgadoje gali būti ir ramus.
Egiptas yra prie šiltos Raudonosios jūros. Egiptą lietuviai renkasi dėl gero kainos ir kokybės santykio bei pramogų gausos. Egiptas labai tinkamas ir kelionėms su vaikais. Ieškantys pačios geriausios kelionės kainos – galite stebėti paskutinės minutės pasiūlymus ir ženkliai sutaupyti. Į Hurgadą galima vykti visus metus, klimatas yra tam tinkamas, tačiau mūsų šalies gyventojai mieliau šią kryptį renkasi žiemos sezonu, kai nevargina itin aukšta temperatūra.
Kidy tour organizatorius siūlo poilsį pasirinkti įvairiuose Egipto viešbučiuose: Jasmine Palace 5*; Sunny Days El Palacio 4*; Sunny Days Palma De Mirette 4*; Sea Gull 4*; Sunrise Meraki 4*;  Sunrise Garden Beach 5*; Jazz Aquamarine 5*; Albatros Citadel 5*; Coral Beach 4*; Sunrise Meraki 4*; Sunrise Royal Makadi 5*; Sunrise Romance 5*; Elysees Dreams Beach 3*; Regina Swiss Inn Resort 4*; Sinbad Club Aqua Hotel 4*; Titanic Palace 5*  ir kt. viešbučius. Turkijos viešbučiai: Eftalia Ocean 5*, Sentido Turan Prince 5*, Sentido Numa Bay 5*, Letoonia Golf Resort“ 5*, Rixos Premium Tekirova 5*, Trendy Lara 5*, Numa Konaktepe 4*, Aska Lara Resort and Spa, Club Grand Side 5*, Monte Carlo Resort 4*, Oba Time 3*, Grand Okan Hotel 4*, Cleopatra Blue Hawaii 3*, Palmeras Beach resort  5* ir kt. viešbučiai. Mėgaukitės atostogomis, fiksuokite akimirkas ir dalinkitės įspūdžiais, kurie išlieka ilgam!

Turite klausimų? Susisiekite!