Kelionės su Tez Tour

Užsisakykite poilsinę ar slidinėjimo kelionę patys per Tez Tour sistemą! yes Perkant internetu taikoma 3% nuolaida!
Iškilus klausimams kreipkitės į Travel N More kelionių agentūrą. Mes visada pasiruošę Jums padėti!

Mėgaukitės komfortiškomis atostogomis ir pasinerkite į įspūdžių paieškas! Galite nuvykti į Kipro, Meksikos, Mauricijaus, Kubos, Dominikos respublikos, Brazilijos, Kinijos, Tailando, Šri Lankos, Seišelių, Maldyvų, Indonezijos, Kinijos Egipto, Jungtinių Arabų Emyratų, Turkijos, Graikijos, Bulgarijos, Ispanijos, Italijos, Portugalijos, Baltarusijos, Vengrijos, Prancūzijos, Čekijos, Latvijos, Estijos, Gruzijos miestus bei kurortus. Slidinėti Tez Tour kviečia į Andorą, Italiją, Ukrainą, Turkiją, Bulgariją ir Austriją. Na, o pažintinių maršrutų gausa taip pat nenuvils nė vieno – vien Italijoje Tez Tour siūlo per 50 teminių kelionių.
Keliaukite vienas, dviese ar su šeima, su draugais ar verslo partneriais! Tez Tour gali pasiūlyti įvairaus apgyvendinimo viešbučius, vilas, apartamentus, studio kambario tipus. Kelionę suras ir studentas, ir turtingas verslininkas! O jaunavedžiams Tez Tour suteiks papildomą 5 procentų nuolaidą, kad bendro gyveni
mo pradžia būtų dar laimingenė!
Poilsiui ar atostogoms su vaikais prie jūros Tez Tour atrinko pačius patogiausius ir jaukiausius viešbučius. Viešbučiai siūlo įvairias pramogas bei paslaugas skirtas nuo pačių mažiausių vaikučių iki žaviųjų paauglių. Kai vaikai užimti smagia veikla, tėvai gali mėgautis atostogomis nevaržomai ir svarbiausiai – ramiai! Viešbučiai siūlo ypatingus meniu vaikams, baseinus, specialias pramogines programas, aukles kūdikiams bei mažyliams, vaikų klubus ir žaidimų kambarius, baldus bei kitus būtinus daiktus. Viešbučiai siūlo nuostabias atostogas su vaikais!  
Atostogos prie nuostabių paplūdimių – švari jūra, švelni saulė ir raminanti bangų mūša. Su Tez Tour iš Lietuvos nukeliausite į labiausiai pamėgtus Egipto, Ispanijos, Graikijos, Bulgarijos kurortus. Žiemos sezono metu Tez Tour kviečia keliauti į amžino pavasario salą Tenerifę, egzotiškąjį Tailandą, Jeigu ketinate keliauti savarankiškai, pasinaudokite Tez Tour siūlomomis apgyvendinimo paslaugomis (viešbučiai, moteliai, HV tipo namukai) – beliks susiplanuoti tik kelionės maršrutą. Kartu dirbame dėl nuostabių Jūsų atostogų!
Tie keliautojai, kurie nori žiemą vykti į kalnus paslidinėti, tikrai žino, kad kalnai – tai liga! Kartą ja susirgus, pagyti neįmanoma. Slidinėjimo entuziastai teigia, kad savaitė, mėgaujantis kalnų oru bei aktyviu laisvalaikiu atstoja mėnesį atostogų. Mes galime tik paantrinti ir pakviesti visus į slidinėjimo kurortus, kur bus ir kitų pramogų, na, o besibaiminančius pirmą kartą stotis ant slidžių galime nuraminti – ten Jūsų laukia puikūs instruktoriai. Aktyvios ir sportiškos atostogos – tai nuostabu!

Turite klausimų? Susisiekite!