Kelionės autobusu

Parduodame įvairių kelionių organizatorių pažintines keliones vykstant autobusu (esant poreikiui ir lėktuvu). Pagrindiniai organizatoriai su kuriais bendradarbiaujame yra Topturas, Guliverio kelionės, Grūda ir kt.  Dirbdami su patikimais partneriais mes Jums galime pasiūlyti  savaitgalio keliones į įvairius Europos miestus (Prahą, Berlyną, Saksonijos šveicariją, Dresdeną, Meiseną Baltarusiją, Taliną, Saremos salas, Tartu ar Rygą, Jūrmala, Varšuvą, Krokuvą, Veličką, Gdanską, Malborką, nuostabią Mozūriją,  Griunvaldą, Vieną ir Dunojaus slėnį  ir kt.), pasiūlyti 7 ar ilgesnių laikotarpių keliones. Galite pasirinkti kelionę į Austriją, Čekiją,  Italiją, Kroatiją, Lenkiją, Olandiją ir Belgiją, Rumuniją, Slovėniją, Šveicariją, Vokietiją, Latviją. Tačiau keliaujant autobusu reiktų nenustebti, jei vieną ar kitą nakvynę teks praleisti kelionėje. 
Kelionėms su vaikais rekomenduojame įsigyti pramogines keliones į pramogų parkus: Serengečio (Vokietija), Legolendas (Danija), Heidės (Vokietija), Disneilendo (Prancūzija), Asterikso (Prancūzija), Energylandia (Lenkija) parkus. Pramogų parkų trumpi aprašymai:

  • Disneilendo parke susitiksite su visais garsiausiais Volto Disnėjaus herojais ir pramogausite įvairaus amžiaus lankytojams pritaikytuose atrakcionuose
  • Asterikso pramogų parke šėlsite atrakcionuose, kurie sukurti remiantis prancūzų komiksais apie Asteriksą
  • Gerų emocijų diena didžiausiame Lenkijos pramogų parke ,,Energylandia"
  • Serengečio parkas – 200 ha teritorijoje įsikūręs zoologijos sodas, kuriame gyvena apie 1500 gyvūnų
  • Legolende galėsite paplaukioti valtimis, smagiai pasivažinėti “amerikietiškais” kalneliais, pavairuoti elektromobilį, aplankyti indėnų miestą ir tapti aukso ieškotojais, konstruoti lego salėse, stebėti 3D kino filmus
  • Heide parke rasite įvairiausių atrakcionų, kurie patenkins ir ekstremalių pramogų mėgėjus, ir mažus vaikus!

Labai populiarios žiemos Kalėdinės ir Naujametinės kelionės autobusu. Per jas aplankomos įvairios Kalėdinės mugės, kurios suteikia šventiškos nuotaikos. O vaikams didžiausią įspūdį suteiks kelionė į Laplandiją pas Kalėdų senelį! Sutikti Naujus metus išvyksta vis daugiau keliautojų, kurie nori įsimintinos išskirtinės šventės. Naujus metus galima sutikti Budapešte, Amsterdame, Berlyne, Šveicarijoje, Vienoje, Paryžiuje, Veronoje, Venecijoje, Varšuvoje, Milane ir kt.  Europos miestuose.  Kelionės gali trukti nuo 2 iki 5 dienų ar ilgiau. 
O kaip gi be slidinėjimo! Tai labai patogus ir taupus būdas vykti su savo slidinėjimo inventoriumi ar be jų. Važiuokite slidinėti į Austriją (Soldenas, Bad Kleinkirchheim-St.Oswald, Schladming - Dachstein Gerlitzenas, Nasfeld, Karintijos regionas, Zilertalis), Italiją (Sela Ronda, Kronplacas, Izarko slėnis, Alta Badia, Val di Fassa, Arabba-Marmolada, Val Gardena, Sela Ronda, Cortina d'Ampezzo, Kronplacas), Slovakiją (Jasna), Šveicariją, Ukrainą (Bukovelis) autobusu! Tai patogu, nes susipažinsite su kitais bendraminčiais, kelionėje galėsite paskaityti knygą ar nevaržomai bendrauti su draugais.  
Verta nepraleisti kartą metuose vykstančius renginius, į kuriuos organizuoja kelionių organizatoriai vykti autobusu. Tai yra Gėlių paradas Olandijoje, kuris vyksta balandžio mėnesį. Šviesos festivalis Prahoje, ledo skulptūrų festivalis Jelgavoje (Jaunpilis), Venecijos karnavalas ir kt. 
Galite vykti ne tik į pažintinę kelionę, bet kartu ir poilsinę. Tokios kelionės dažniausiai apima kelias dienas ekskursijas ir kelias dienas poilsio prie jūros. Pavyzdžiui kelionė į Graikiją su poilsiu prie Egėjos jūros, arba Ispanija, Šveicarija ir Prancūzijos Rivjera, gali būti kelionė į Ispaniją ir poilsis Katalonijoje arba Italijos perliukai ir poilsis prie Adrijos jūros ir kt. 

Kreipkitės į Travel N More kelionių agentūrą išsakydami savo kelionės poreikius ir mes Jums atrinksime patraukliausius pasiūlymus!

 

Prenumeruokite karščiausius pranešimus tiesiai į Jūsų el. pašto dėžutę

Turite klausimų? Susisiekite!