Kruizai

Travel N More kelionių agentūra gali pasiūlyti kruizinę kelionę Baltijos jūra ir ne tik bet kokio skonio ir poreikų turistams: linksmai draugų kompanijai, nedideliam šeimos ratui, verslo partneriams, derinantiems poilsį su konferencijomis keltuose, ar tiesiog ramų laiko praleidimą bet kuriame iš Baltijos jūros miestų. Pasirinkite kruizą ir suderinsite viską: pramogas ir linksmybes, naujų vietų lankymą ir netgi verslo reikalų tvarkymą! Jums belieka. Mes siūlome šiuos populiariausius kruizus:

 • Kruizas Talinas – Sankt Peterburgas
 • Kruizas Ryga – Stokholmas
 • Kruizas Talinas – Stokholmas
 • Kruizas Talinas – Helsinkis
 • Kruizas Helsinkis – Stokholmas
 • Kruizai po Viduržemio jūrą ir kt.  (teirautis agentūroje)

Apačioje pateikiame TRUMPUS KRUIZO APRAŠYMUS:


yes Kruizas TALINAS - SANKT PETERBURGAS

Siūlome aplankyti Sankt Peterburgą keliantis "ST.PETER LINE" keltu ir aplankyti dar papildomai 3 sostines. "ST.PETER LINE" keltų  kompanijai priklauso du keltai - Princess Maria ir Princess Anastasia. Šiais keltais galite aplankyti net 4 valstybes ir jų sostines, nes ST. PETER LINE siūlo Jums keltis kruizu Talinas - Sankt Peterburgas - Helsinkis - Stokholmas - Talinas. Svarbiausia, kad į Sankt Peterburgą keliantis šiais keltais,  Jums nereikės vizos! 
Keltai gali priimti iki 2000 keleivių, kurie gali būti apgyvendinami skirtingų tipų kajutėse. Keleiviai gali mėgautis skaniu maistu ir gėrimais restoranuose, baruose, poilsiauti vandens zonoje, apsipirkti parduotuvėse "duty - free" (be mokesčių), stebėti išskirtines programas ar apsilankyti diskotekoje ar kazino. Vaikai ir paaugliai taip pat nėra užmiršti ir jiems yra siūlomos įvairios pramogos: kompiuterių-žaidimų kambarys, kino salė, vandens zona, rankdarbių užsiėmimai, skaniausių ledų įvairovė!
Visi keleiviai keliaujantys iš Stokholmo, Helsinkio ar Talino į Sankt Peterburgą privalo pateikti pasą (pasas turi galioti ne mažiau kaip 6 mėn. po sugrįžimo į Lietuvą) prieš įlipdami į keltą. Visi keleiviai keliaujantys be vizos turi iš anksto užsisakyti ekskursijų programą Sankt Peterburge. Pats patogiausias būdas yra pirkti "St. Peter Line" siūlomą privalomą turistinį autobuso bilietą, kurio kaina apie 25 Eur suaugusiems (tikslintis agentūroje), vaikams iki 12 m. – apie  12,50 Eur (tikslintis agentūroje). Jei keleivis atvyksta ne iš Šengeno erdvei priklausančių šalių, keleivis privalo turėti  daugkartinę Šengeno vizą įvažiuoti atgal į Švediją, Suomiją ar Estiją po kruizo. 
Keleiviai atvykstantys pagal bevizį rėžimą turi likti apibrėžtoje teritorijoje su išanksto įsigyta ekskursijų programa (City bus Tour program). Jei keleivis lieka Rusijos Federacijoje ilgiau nei vieną dieną, keleivis privalo pateikti sienos apsaugos tarnybai  viešbučio kuponą ir mokėjimo dokumento patvirtinimą. Tai padaryti yra privaloma. Visi keleiviai, kurie keliauja laivu "Princess Maria" ir "Princess Anastasia" su automobiliu (arba autobusų vairuotojai) turo turėti Rusijos vizą. 
"St.Peter Line Limited" garantuoja apgyvendinimą viešbučiuose tik tada, kai viešbutį užsako kartu su kelto bilietais per "St. Peter Lines" sistemą. Jei Viešbutis yra užsakytas per kitas rezervacines sistemas "St.Peter Line" neatsako už iškilusias problemas praeinant pasienio kontrolės punktą. 
Standartinės kruizo kainos į Sankt Peterburgą. Kelionių kainos nėra fiksuotos, jos priklauso nuo išplaukimo datos (savaitės dienos), nuo likusių vietų kelte. Pigiausi bilietai yra nuo sekmadienio iki antradinio, brangesni bilietai nuo trečiadienio iki šeštadienio.

 • Į kelionės kainą įskaičiuota:pasirinktos klasės kajutė; kelionės mokesčiai (kuro ir uosto); bevizio rėžimo mokestis, šis mokestis suteikia nemokamą pervežimą St. Peterburge nuo kelto iki miesto centro ir atgal į keltą;  pramoginė ir poilsinė programa laive. Kviečiame šokti grojant gyvai šokių ar disko muzikai su mūsų DJ. Dainuokite karaoke, prisijunkite prie žaidimų ir viktorinų, nepraleiskite progos laimėti nuostabias dovanas. Būtinai pasimėgaukite ir grandiozinine naktine šou programa! De Luxe, Junior Suite ir Suite klasių kajutėse – specialūs pusryčiai kiekvienam keleiviui.
 • Į kelionės kainą neįskaičiuota: maitinimas; ekskursijos.

Užsisakykite kruizą į Sankt Peterburgą iš anksto ir sutaupykite iki 72,50% bilietų kainos!


yes Kruizas RYGA-STOKHOLMAS
Stokholmas yra vadinamas Baltijos Venecija, tačiau jis pakeri ir šiaurietišku šarmu bei šiuolaikinio miesto atmosfera. Įsitikinkite patys!

Kruizo pavyzdys:

1 diena
• Laivas iš Rygos keleivinio uosto išplauks 17:30.
• Jūsų laukia puikus poilsis ir linksmos pramogos laive. Mėgaukitės gardžiais patiekalais restoranuose, gaiviaisiais gėrimais baruose, šokiais skambant gyvai muzikai ir spalvingais vakaro šou pasirodymais. Dalyvaukite loterijoje ir laimėkite puikius prizus bei Tallink kelionėms skirtus dovanų kuponus.

2 diena
• Pradėkite dieną nuo skanių pusryčių prie švediško stalo arba à la carte restorane.
• Laivas atvyks į Stokholmo uostą 10:30.
• Jūsų laukia įsimintina diena Stokholme dalyvaujant Tallink surengtoje ekskursijoje pagal Jūsų pasirinkimą: susipažinkite su Švedijos sostine per 2 valandų ekskursiją autobusu ir po to atraskite senamiesčio grožį arba pajuskite Stokholmo žavesį lėtai pasivaikščiodami po miestą ir parduotuvėlėse arba prekybos centruose nusipirkite mielų suvenyrų.
• Laivas iš Stokholmo uosto išplauks 17:00 val.
• Įsigykite kokybiškų gaminių laivo parduotuvėje ir pasinaudokite naudingais travel exclusive pasiūlymais.|
• Po nuotykių kupinos dienos atsipalaiduokite saunos centre ir neskubėdami pavakarieniaukite savo pasirinktame restorane. Įvairi vakaro poilsinė ir pramoginė programa su šokiais, karaokės dainų maratonu, loterija ir ryškiais šou pasirodymais tęsis ir grįžtant į Rygą.

3 diena
• Iš ryto kviečiame pasivaišinti skaniais pusryčiais prie švediško stalo arba à la carte restoranuose.
• Laivas atvyks į Rygos keleivių uostą 11:00 val. Visur nurodytas lankomos šalies vietos laikas.

Kruizo kainos nėra fiksuotos, jos kinta priklausomai nuo sezono, savaitės dienos, laisvų vietų skaičiaus. Galimi įvairūs spec. pasiūlymai. Kainos konkrečiai dienai teiraukitės agentūroje.

 • Į kelionės kainą įskaičiuota: ► kruizinė kelionė Ryga-Stokholmas-Ryga, M/S Isabelle arba M/S Romantika laive; ► pasirinktos klasės kajutė; kelionės mokesčiai; pramoginė ir poilsinė programa laive. Kviečiame šokti grojant gyvai šokių ar disko muzikai su mūsų DJ. Dainuokite karaoke, prisijunkite prie žaidimų ir viktorinų, nepraleiskite progos laimėti nuostabias dovanas ir Tallink kelioninius dovanų kuponus. Būtinai pasimėgaukite ir grandiozinine naktine šou programa! De Luxe, Junior Suite ir Suite klasių kajutėse – gaivieji gėrimai kajutėje, vaisiai, taip pat specialūs pusryčiai kiekvienam keleiviui.
 • Nuolaidos: ► papildoma nemokama vieta: perkant visą kajutę, vienam vaikui iki 11 metų kelionė nemokamai, be atskiros miegamosios vietos; grupėms, nuo 10 asmenų -10%; prisijunkite prie Club One ir gaukite nuolaidą jau pirmai kelionei! Svarbu! Nuolaidos galioja nuo standartinių kainų, negalioja specialiems pasiūlymams ir nesumuojamos.
 • Už papildomą mokestį siūlome (teirautis agentūroje): ►vakarienę ir pusryčius Švediško stalo restorane; vakarienę ir pusryčius á la carte restorane; saunos centrą; grožio salono paslaugas; 2 val. ekskursiją autobusu po Stokholmą, su gidu rusų ar estų kalba; autobuso transporto paslaugas Stokholme; bilietus į populiariausius Stokholmo muziejus - Vasa, Junibacken, Skansen, Aquaria, SkyView, Livrustkammaren.

yes Kruizas TALINAS-HELSINKIS
Helsinkį Tallink Silija Line kompanijos greitaeigiais keltais pasieksite viso labo per 2 valandas! Pasirinkite dienos kruizą ir praleiskite Suomijos sostinėje ištisą dieną arba plaukite vienu naujausių keltų Baltic Princess su nakvyne jame ir pasinerkite į linksmybių ir pramogų jūrą!
Kruizo kainos nėra fiksuotos, jos kinta priklausomai nuo sezono, savaitės dienos, laisvų vietų skaičiaus. Galimi įvairūs spec. pasiūlymai. Kainos konkrečiai dienai teiraukitės agentūroje.

 • Į bilieto kainą įskaičiuota: ► kruizinė kelionė Talinas-Hesinkis-Talinas, laivu M/S Silja Europa; pasirinktos klasės kajutė; uosto ir kuro mokestis; pramoginė ir poilsinė programa laive. Kviečiame šokti grojant gyvai šokių ar disko muzikai su mūsų DJ. Dainuokite karaoke, prisijunkite prie žaidimų ir viktorinų, nepraleiskite progos laimėti nuostabias dovanas ir Tallink kelioninius dovanų kuponus. Būtinai pasimėgaukite ir grandiozinine naktine šou programa! De Luxe, Suite ir Executive Suite klasių kajutėse - gaivieji gėrimai kajutėje, vaisiai, taip pat specialūs pusryčiai kiekvienam keleiviui.

yes Kruizas TALINAS-STOKHOLMAS
Pasirinkę šį variantą aplankysite net dvi Baltijos sostines, o kelionė nuostabiais keltais Victoria ar Romantika - tikrai nepaliks abejingu nei vieno! Kruizo kainos nėra fiksuotos, jos kinta priklausomai nuo sezono, savaitės dienos, laisvų vietų skaičiaus. Galimi įvairūs spec. pasiūlymai. Kainos konkrečiai dienai teiraukitės agentūroje.

 • Į bilieto kainą įskaičiuota: ► keleivio bilietas kruizine kelione Talinas - Stokholmas - Talinas arba Stokholmas - Talinas - Stokholmas; Luxe ir Suite kajutės kainą įskaičiuoti pusryčiai į abi puses.
 • Nuolaidos: ► papildoma nemokama vieta: perkant visą kajutę, vienam vaikui iki 11 metų nemokamai; be atskiros miegamosios vietos; grupėms nuo 10 asmenų - 10% nuolaida; jeigu bilietas įsigyjamas 28 dienos prieš išplaukimo datą, gaunate 15% nuolaidą! Nuolaida galioja, įsigijus visą kajutę (nuolaida negalioja grupinėm kelionėm). Svarbu! Nuolaidos galioja nuo standartinės kainos, negalioja specialiems pasiūlymams ir nesumuojamos.

yes Kruizas HELSINKIS-STOKHOLMAS
Prabangūs keltai dvyniai Silja Serenade ir  Silja Symphony kursuoja tarp dviejų sostinių. Keltai išplaukia kiekvieną dieną 17:00.  Helsinkį pasiekti rekomenduojame greitaeigiais keltais iš Talino.Kruizo kainos nėra fiksuotos, jos kinta priklausomai nuo sezono, savaitės dienos, laisvų vietų skaičiaus. Lentelėje yra nurodyta mažiausia galima kaina žemiausio sezono metu. Kainos taip pat gali skirtis priklausomai nuo valiutų kursų svyravimų. Galimi įvairūs spec. pasiūlymai. Kainos konkrečiai dienai teiraukitės agentūroje.

 • Į bilieto kainą įskaičiuota: ► keleivio bilietas kruizine kelione Helsinis - Stokholmas - Helsinkis arba Stokholmas - Helsinkis - Stokholmas; De Luxe ir Commodore kajutės kainą įskaičiuoti pusryčiai į abi puses.
 • Nuolaidos: ►papildoma nemokama vieta: perkant visą kajutę, vienam vaikui iki 11 metų nemokamai, be atskiros miegamosios vietos; grupėms nuo 10 asmenų - 10% nuolaida; jeigu bilietas įsigyjamas 28 dienos prieš išplaukimo datą, gaunate 15% nuolaidą! Nuolaida galioja, įsigijus visą kajutę (nuolaida negalioja grupinėm kelionėm). Svarbu! Nuolaidos galioja nuo standartinės kainos, negalioja specialiems pasiūlymams ir nesumuojamos.

yes Kruizas TURKU-STOKHOLMAS
Aplankykite dabartinę Švedijos sostinę ir buvusią Suomijos sostinę Turku, pasirinkę kruizinę kelionę!Kruizo kainos nėra fiksuotos, jos kinta priklausomai nuo sezono, savaitės dienos, laisvų vietų skaičiaus. Lentelėje yra nurodyta mažiausia galima kaina žemiausio sezono metu. Kainos taip pat gali skirtis priklausomai nuo valiutų kursų svyravimų. Galimi įvairūs spec. pasiūlymai. Kainos konkrečiai dienai teiraukitės agentūroje.

 • Į bilieto kainą įskaičiuota: ►keleivio bilietas kruizine kelione Stokholmas - Turku - Stokholmas; į Lux ir Suite kajučių kainą įskaičiuoti pusryčiai į abi puses.
 • Nuolaidos: ► papildoma nemokama vieta: perkant visą kajutę, vienam vaikui iki 11 metų nemokamai, be atskiros miegamosios vietos; grupėms nuo 10 asmenų - 10% nuolaida;  jeigu bilietas įsigyjamas 28 dienos prieš išplaukimo datą, gaunate 15% nuolaidą! Nuolaida galioja, įsigijus visą kajutę (nuolaida negalioja grupinėm kelionėm). Svarbu! Nuolaidos galioja nuo standartinės kainos, negalioja specialiems pasiūlymams ir nesumuojamos.

Jei nerandate norimos krypties, kreipkitės į mūsų kelionių agentūrą. Atrinksime geriausius pasiūlymus už  geriausią kainą!

Prenumeruokite karščiausius pranešimus tiesiai į Jūsų el. pašto dėžutę

Turite klausimų? Susisiekite!