Keltų bilietai

 Kelionių agentūroje Travel N More galite užsisakyti populiarių keltų kompanijų DFDS Seaways, Tallink, Stena Line, Polferries, Smyril Line, Irish Ferries, Eckero Line, Scandlines, TT Line keltų bilietus. Pažymime: dėl transporto priemonių, kurių svoris didesnis nei 3.5 t. transportavimo prašome kreiptis tiesiogiai į krovinių skyrių.

Kelionė keltu - patogus būdas pasiekti Švediją, Suomiją, Vokietiją, Lietuvą, Islandiją, Daniją, Prancūziją ir kitų šalių uostus.elionės keltu neprailgs, nes keltai yra orientuoti į keleivius ir siūlo jiems įvairias pramogas. Keltų bilietų specialūs pasiūlymai gali būti  atsiųsti Jums elektroniniu paštu užsisakius Travel N more naujienlaiškį. Mūsų agentūroje galimas keleivių ir augintinių perkėlimas, perkėlimas keliaujant su lengvuoju automobiliu, priekaba, mikroautobusu, autobusu, kemperiu ar dviračiu.
Skirtingos keltų kompanijos siūlo skirtingus keltus su skirtingomis paslaugomis ir pramogomis. Pvz.: Tallink kompanijų keltuose rasite įvairių barų, kavinių. Yra įrengtas vaikų žaidimo kambarys, pirtis, SPA paslaugos, rasite parduotuvių be muito mokesčio. Taip pat kiekvieną vakarą vykdomi įvairūs pasirodymai, žaidimai, loterijos. O labiausiai norinčius pramogauti, kviečia užsukti į diskoteką ar kazino. Keltuose taip pat galima rengti konferencijas. Dažnai užsako įmonės savo darbuotojams verslo kelionę, kurios metu aptaria svarbius klausimus konferencijos salėse, o vėliau pramogauja taip stiprindami tarpusavio ryšį. Taigi, visi be išimties keltai siūlo maitinimo paslaugas ir įvairias pramogas.  
Priklausomai nuo kelto galite užsisakyti pigiausias sėdimas vietas, kurios būna atskiroje zonoje arba viešoje zonoje. Taip pat galite pasirinkti miegamas kajutes, kurios gali būti su langu ar be lango, skirtos neįgaliesiems ar kajutes, kuriuose galima keliauti kartu su gyvūnu. Svarbu, kad gyvūnas neliptų ant lovų. Taip pat draudžiama juos vestis į maitinimo vietas. Kajutėse rasite po wc ir dušo kabiną, viengules arba dviaukštes lovas, staliuką su kėde, spintą drabužiams susidėti.  Kai kuriuose keltuose kajutėse yra ir televizorius. Interneto ryšis būna arba kajutėse arba tik prie registratūros.
Taip pat kai kurie keltai siūlo VIP klasės kajutes, kurios yra didesnio dydžio, dažniausiai su panoraminiu vaizdu, aukštesniame denyje. Į kainą būna įtrauktas ir maitinimas ar kitos patrauklios paslaugos. Tad kelionė keltu tikrai neprailgs, ypatingai jei keliausite su šaunia kompanija!

Prenumeruokite karščiausius pranešimus tiesiai į Jūsų el. pašto dėžutę

Turite klausimų? Susisiekite!