Kruizas Baltijos jūra: Ryga - Stokolmas - Ryga!

2019-05-29
nuo 25 €

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• Kruizinė kelionė Ryga - Stokholmas - Ryga.
• Pasirinktos klasės kajutė.
• Kelionės mokesčiai.
• Pramoginė ir poilsinė programa laive. Kviečiame šokti, grojant gyvai šokių ar disko muzikai su DJ. Dainuokite karaoke, prisijunkite prie žaidimų ir viktorinų, nepraleiskite progos laimėti nuostabias dovanas ir Tallink kelioninius dovanų kuponus. Būtinai pasimėgaukite ir grandiozinine naktine šou programa!
• De Luxe, Junior Suite ir Suite klasių kajutėse - gaivieji gėrimai kajutėje, vaisiai, taip pat specialūs pusryčiai kiekvienam keleiviui.

Kajutės:
• B klasės kajutėse nėra langų. A, De Luxe, Junior Suite ir Suite klasės kajutėse yra langas.
• A ir B klasių kajutės yra dvivietės ir keturvietės. De Luxe, Junior Suite ir Suite klasės kajutės yra dvivietės.

Papildomai galima įsigyti mūsų kelionių agentūroje:
• Maitinimas laive: pusryčiai, vakarienės. Vienų pusryčių kaina (švediškas stalas) suaugusiam 12 eur., vaikui (12-17 m) - 7.50 eur., vaikui (6-11 m) - 5.00 eur, kūdikiui iki 1 m - nemokamai. Vienos vakarienės kaina (švediškas stalas) suaugusiam 34 eur., vaikui (12-17 m) - 16.00 eur., vaikui (6-11 m) - 11.00 eur, kūdikiui iki 1 m - nemokamai.
Ekskursija po Stokholmą su angliakalbiu/rusakalbiu gidu. Kaina suaugusiam ir vaikui nuo 12 m. - 20 eur., vaikui (6-11 m) - 11 eur., vaikui iki 5 m - nemokamai.

Kruizo pavyzdį rasite puslapio apačioje. Užsisakykite kruizą kreipdamiesi į Trave N More kelionių agentūrą!

Šventiniai kruizai:

yes Joninių šventė laive - išplaukimas 2019.06.21-23

Maloni Joninių ir vasaros saulėgrįžos šventė Baltijos jūroje, laive su įvairiais teminiais renginiais ir Latvijos nacionalinėmis tradicijomis. 23d. vakare, laive Romantika, folkloro ansamblis Druvas Zemturi. Poilsis ir šventė Stokholme. Pasivažinėk dviračiu, apsilankyk didžiausiame pasaulyje sferiniame pastate, taip pat naujuose ir kvapą gniaužiančiuose pasivažinėjimuose, pasigrožėk Stokholmo panorama iš populiariausių apžvalgos punktų, pažink «kitokį» miestą važiuodamas vandeniu ir pajusk senojo romantizmo kvėpavimą mieste.

Kelionės kaina:

  • 23 d. B 1-4 vietų klasės kajutė be lango - 144 Eur (36 Eur/asm. jei keliauja 4 asmenys), A 1-4 vietų klsės kajutė su langu - 183 Eur (45 Eur/asm. jei keliauja 4 asmenys).

yes Linijiniai šokiai Baltijos jūroje - išplaukimas 2019.08.30

Linijiniai šokiai – tai vieni linksmiausių šokių, kuriuos gali šokti visi ir visur. Nesvarbu, turite šokių partnerį ar ne, nesvarbu, kiek turite draugų, svarbiausia – noras šokti. Kviečiame Jus pasirinkti linksmą ir patrauklią kelionę bei išmokti pirmųjų šokio žingsnių iš daugiau kaip milijono linijinių šokių žingsnių kombinacijų. Prisijunkite ir Jūs prie linijinių šokių nuotykio laive „Romantika“. Vienas, du, trys... pirmyn! Renginio organizatorius: KICKIN’STARS.

Kruizas Baltijos jūra

Kruizo pavyzdys

1 diena
• Laivas iš Rygos keleivinio uosto išplauks 17:30.
• Jūsų laukia puikus poilsis ir linksmos pramogos laive. Mėgaukitės gardžiais patiekalais restoranuose, gaiviaisiais gėrimais baruose, šokiais skambant gyvai muzikai ir spalvingais vakaro šou pasirodymais. Dalyvaukite loterijoje ir laimėkite puikius prizus bei Tallink kelionėms skirtus dovanų kuponus.

2 diena
• Pradėkite dieną nuo skanių pusryčių prie švediško stalo arba à la carte restorane.
• Laivas atvyks į Stokholmo uostą 10:30.
• Jūsų laukia įsimintina diena Stokholme dalyvaujant Tallink surengtoje ekskursijoje pagal Jūsų pasirinkimą: susipažinkite su Švedijos sostine per 2 valandų ekskursiją autobusu ir po to atraskite senamiesčio grožį arba pajuskite Stokholmo žavesį lėtai pasivaikščiodami po miestą ir parduotuvėlėse arba prekybos centruose nusipirkite mielų suvenyrų.
• Laivas iš Stokholmo uosto išplauks 17:00 val.
• Įsigykite kokybiškų gaminių laivo parduotuvėje ir pasinaudokite naudingais travel exclusive pasiūlymais.
• Po nuotykių kupinos dienos atsipalaiduokite saunos centre ir neskubėdami pavakarieniaukite savo pasirinktame restorane. Įvairi vakaro poilsinė ir pramoginė programa su šokiais, karaokės dainų maratonu, loterija ir ryškiais šou pasirodymais tęsis ir grįžtant į Rygą.

3 diena
• Iš ryto kviečiame pasivaišinti skaniais pusryčiais prie švediško stalo arba à la carte restoranuose.
• Laivas atvyks į Rygos keleivių uostą 11:00 val. Visur nurodytas lankomos šalies vietos laikas.

Geriausiai Stokholmą pažinsite su profesionaliu gidu specialios ekskursijos metu po miestą - dvi valandas važiuodami autobusu po įdomiausias Stokholmo vietas bei valandą vykstančiu pasivaikščiojimu po senamiestį. Karališkasis Stokholmas nustebins bet kuriuo metų laiku.
Ekskursija prasideda 11:00 val.. Komfortabilus autobusas jūsų lauks Värtahamnen uoste. Po to kartu su gidu vyks pasivaikščiojimas po senamiestį, kur ekskursija ir baigsis.

*Visi minėti laikai nurodyti pagal atitinkamos šalies laiką. *Kainos nurodytos asmeniui, keliaujant keturi asmenys ir užsisakant 4-vietę kajutę. *Kainos yra kintančios. *Galimos ir kitos kelionės datos.

Daugiau apie Švediją galite pasiskaityti čia!

Panašūs pasiūlymai

Turite klausimų? Susisiekite!

Prenumeruokite karščiausius pranešimus tiesiai į Jūsų el. pašto dėžutę

Turite klausimų? Susisiekite!