Kruizas Baltijos jūra: Ryga - Stokolmas - Ryga!

2019-05-29
nuo 19 €

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• Kruizinė kelionė Ryga - Stokholmas - Ryga.
• Pasirinktos klasės kajutė.
• Kelionės mokesčiai.
• Pramoginė ir poilsinė programa laive. Kviečiame šokti, grojant gyvai šokių ar disko muzikai su DJ. Dainuokite karaoke, prisijunkite prie žaidimų ir viktorinų, nepraleiskite progos laimėti nuostabias dovanas ir Tallink kelioninius dovanų kuponus. Būtinai pasimėgaukite ir grandiozinine naktine šou programa!
• De Luxe, Junior Suite ir Suite klasių kajutėse - gaivieji gėrimai kajutėje, vaisiai, taip pat specialūs pusryčiai kiekvienam keleiviui.

Kajutės:
• B klasės kajutėse nėra langų. A, De Luxe, Junior Suite ir Suite klasės kajutėse yra langas.
• A ir B klasių kajutės yra dvivietės ir keturvietės. De Luxe, Junior Suite ir Suite klasės kajutės yra dvivietės.

Papildomai galima įsigyti mūsų kelionių agentūroje:
• Maitinimas laive: pusryčiai, vakarienės. Vienų pusryčių kaina (švediškas stalas) suaugusiam 12 eur., vaikui (12-17 m) - 7.50 eur., vaikui (6-11 m) - 5.00 eur, kūdikiui iki 1 m - nemokamai. Vienos vakarienės kaina (švediškas stalas) suaugusiam 34 eur., vaikui (12-17 m) - 16.00 eur., vaikui (6-11 m) - 11.00 eur, kūdikiui iki 1 m - nemokamai.
Ekskursija po Stokholmą su angliakalbiu/rusakalbiu gidu. Kaina suaugusiam ir vaikui nuo 12 m. - 20 eur., vaikui (6-11 m) - 11 eur., vaikui iki 5 m - nemokamai.

Kruizo pavyzdį rasite puslapio apačioje. Užsisakykite kruizą kreipdamiesi į Trave N More kelionių agentūrą!

Šventiniai kruizai:

yes LOTĖS gimtadienis laive 2019.07.24

Tallink draugė – mergaitė šuo Lotė – kviečia visus savo mažus ir didelius draugus švęsti savo gimtadienį. Mes leisimės į kelionę į Stokholmą - liepos 24 d. laivu Isabelle, kad galėtumėte linksmintis kartu. Laive bus tikras vakarėlis Lotės stiliumi - dainos ir šokiai, juokingi žaidimai, daug juoko ir teigiamų emocijų. Kartu mes džiaugsimės ypatingai skaniu tortu Lotės gimtadienio garbei. Ateik į vakarėlį ir tu, nes šioje šventėje tu negali būti be linksmybių ir draugų.

yes Išskirtinai! Rygos Rusiškas teatras pavadintas Mikhail Chekhovo laivuose su spektakliu GRANIONKA 2019.08.14

Neplanuotas įvykis Baltijos jūroje. 08.14. Kviečiame apsilankyti vasaros kruize, laive Romantika ir keliaujant atgal iš Stokholmo, rugpjūčio 15 d., Mėgautis Granionka atlikimu. Spektaklis susideda iš skirtingų situacijų, kurios mums pažįstamos ne tik iš literatūros ar kino. Spektaklio herojai yra paprasti žmonės, todėl situacijos, kurias vaidina aktoriai, yra svarbiausios. Vaidyboje yra improvizacija, aktorių stebėjimas, asmeninės istorijos - pats gyvenimas buvo dramos meno pagrindas. Režisierius: Elmar Senkov.

yes Linijiniai šokiai Baltijos jūroje - išplaukimas 2019.08.30

Linijiniai šokiai – tai vieni linksmiausių šokių, kuriuos gali šokti visi ir visur. Nesvarbu, turite šokių partnerį ar ne, nesvarbu, kiek turite draugų, svarbiausia – noras šokti. Kviečiame Jus pasirinkti linksmą ir patrauklią kelionę bei išmokti pirmųjų šokio žingsnių iš daugiau kaip milijono linijinių šokių žingsnių kombinacijų. Prisijunkite ir Jūs prie linijinių šokių nuotykio laive „Romantika“. Vienas, du, trys... pirmyn! Renginio organizatorius: KICKIN’STARS.

yes SENJORŲ kruizas 2019.09.29

Lauksime Jūsų laive Romantika Rugsėjo 29 dieną, kai kartu leisimės į nuostabią kelionę jūra. Vyksime į Stokholmą – miestą, viliojantį dar neatrastomis vietomis ir gražių vaizdų įvairove. Kruizinė kelionė ir poilsis Švedijoje – tai puiki galimybė ištrūkti iš kasdienybės ir sukurti šventę sau, šeimai, draugams, kaimynams ir kitiems žmonėms, su kuriais kartu keliausite. Laive Romantika šaunioji Jūratė Garnelienė ves specialiai Jums parengtą programą. Ji žada puikią nuotaiką ir daug malonių staigmenų. Gražiomis dainomis ir šokių ritmais vakarą papuoš grupė Seliavytė. Stokholme Jums pasiūlysime ekskursiją su gidu. Neturėsite jokių rūpesčių, kadangi patogus autobusas prieš ekskursiją Jūsų lauks uoste, o po jos atveš atgal.

Kelionės kaina prasideda nuo 17,50 Eur keliaujant B klasės kajutėjė be lango 4 asmenims. Į kainą įskaičiuoti pusryčiai. Jei visi keleiviai užsisakys vakarienę, tokiu atveju kajutė kainuos dar pigiau. Taip pat yra galimybė užsisakyti spec. ekskursiją į Uppsalą miestą (4-tas pagal dydį Švedijos miestas), kuri vyks nuo 11 iki 16 val. rusų k. Nereiks rūpintis kaip grįžti į keltą. Autobusas paims iš jūrų uosto ir parveš atgal!

*Senjorams skirta nuolaida galioja vykstant bent vienam senjorui nuo 55 m.

Kainos:

B4 kajutė be lango - 70 Eur
A4 kajutė su langu - 90 Eur
B2 kajutė be lango - 60 Eur
A2 kajutė su langu - 70 Eur
*Vieni pusryčiai įskaičiuoti į kaina!

Tačiau jei iki 2019 08 19 užsisakysite ir vakarienę visiems keliaujantiems, Jums kajutė kainuos tik:
B4 kajutė be lango - 40 Eur
A4 kajutė su langu - 54 Eur

(Padalinkite kajutės kainą iš vykstančių asmenų skaičiaus ir žinosite kainą asmeniui).

Ekskursijos kaina - 25 Eur/asm. Vaikams ekskursijos nemokamos.

Kruizas Baltijos jūra

Kruizo pavyzdys

1 diena
• Laivas iš Rygos keleivinio uosto išplauks 17:30.
• Jūsų laukia puikus poilsis ir linksmos pramogos laive. Mėgaukitės gardžiais patiekalais restoranuose, gaiviaisiais gėrimais baruose, šokiais skambant gyvai muzikai ir spalvingais vakaro šou pasirodymais. Dalyvaukite loterijoje ir laimėkite puikius prizus bei Tallink kelionėms skirtus dovanų kuponus.

2 diena
• Pradėkite dieną nuo skanių pusryčių prie švediško stalo arba à la carte restorane.
• Laivas atvyks į Stokholmo uostą 10:30.
• Jūsų laukia įsimintina diena Stokholme dalyvaujant Tallink surengtoje ekskursijoje pagal Jūsų pasirinkimą: susipažinkite su Švedijos sostine per 2 valandų ekskursiją autobusu ir po to atraskite senamiesčio grožį arba pajuskite Stokholmo žavesį lėtai pasivaikščiodami po miestą ir parduotuvėlėse arba prekybos centruose nusipirkite mielų suvenyrų.
• Laivas iš Stokholmo uosto išplauks 17:00 val.
• Įsigykite kokybiškų gaminių laivo parduotuvėje ir pasinaudokite naudingais travel exclusive pasiūlymais.
• Po nuotykių kupinos dienos atsipalaiduokite saunos centre ir neskubėdami pavakarieniaukite savo pasirinktame restorane. Įvairi vakaro poilsinė ir pramoginė programa su šokiais, karaokės dainų maratonu, loterija ir ryškiais šou pasirodymais tęsis ir grįžtant į Rygą.

3 diena
• Iš ryto kviečiame pasivaišinti skaniais pusryčiais prie švediško stalo arba à la carte restoranuose.
• Laivas atvyks į Rygos keleivių uostą 11:00 val. Visur nurodytas lankomos šalies vietos laikas.

Geriausiai Stokholmą pažinsite su profesionaliu gidu specialios ekskursijos metu po miestą - dvi valandas važiuodami autobusu po įdomiausias Stokholmo vietas bei valandą vykstančiu pasivaikščiojimu po senamiestį. Karališkasis Stokholmas nustebins bet kuriuo metų laiku.
Ekskursija prasideda 11:00 val.. Komfortabilus autobusas jūsų lauks Värtahamnen uoste. Po to kartu su gidu vyks pasivaikščiojimas po senamiestį, kur ekskursija ir baigsis.

*Visi minėti laikai nurodyti pagal atitinkamos šalies laiką. *Kainos nurodytos asmeniui, keliaujant keturi asmenys ir užsisakant 4-vietę kajutę. *Kainos yra kintančios. *Galimos ir kitos kelionės datos.

Daugiau apie Švediją galite pasiskaityti čia!

Panašūs pasiūlymai

Turite klausimų? Susisiekite!

Prenumeruokite karščiausius pranešimus tiesiai į Jūsų el. pašto dėžutę

Turite klausimų? Susisiekite!