Kruizas Baltijos jūra: Ryga - Stokolmas - Ryga!

2020-02-27
nuo 19 €

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• Kruizinė kelionė Ryga - Stokholmas - Ryga.
• Pasirinktos klasės kajutė.
• Kelionės mokesčiai.
• Pramoginė ir poilsinė programa laive. Kviečiame šokti, grojant gyvai šokių ar disko muzikai su DJ. Dainuokite karaoke, prisijunkite prie žaidimų ir viktorinų, nepraleiskite progos laimėti nuostabias dovanas ir Tallink kelioninius dovanų kuponus. Būtinai pasimėgaukite ir grandiozinine naktine šou programa!
• De Luxe, Junior Suite ir Suite klasių kajutėse - gaivieji gėrimai kajutėje, vaisiai, taip pat specialūs pusryčiai kiekvienam keleiviui.

Kajutės:
• B klasės kajutėse nėra langų. A, De Luxe, Junior Suite ir Suite klasės kajutėse yra langas.
• A ir B klasių kajutės yra dvivietės ir keturvietės. De Luxe, Junior Suite ir Suite klasės kajutės yra dvivietės.

Papildomai galima įsigyti mūsų kelionių agentūroje:
• Maitinimas laive: pusryčiai, vakarienės. Vienų pusryčių kaina (švediškas stalas) suaugusiam 13 eur., vaikui (12-17 m) - 8 eur., vaikui (6-11 m) - 5.00 eur, vaikui iki 5 m - nemokamai. Vienos vakarienės kaina (švediškas stalas) suaugusiam 34 eur., vaikui (12-17 m) - 16.00 eur., vaikui (6-11 m) - 11.00 eur, vaikui iki 5 m - nemokamai.
Ekskursija po Stokholmą su rusakalbiu gidu. Kaina suaugusiam ir vaikui nuo 12 m. - 20 eur., vaikui (6-11 m) - 11 eur., vaikui iki 5 m - nemokamai.

Kruizo pavyzdį rasite puslapio apačioje. Užsisakykite kruizą kreipdamiesi į Trave N More kelionių agentūrą!

Šventiniai kruizai:

yes SENJORŲ kruizas 2020.04.21

Lauksime Jūsų laive Isabelle dieną, kai kartu leisimės į nuostabią kelionę jūra. Vyksime į Stokholmą – miestą, viliojantį dar neatrastomis vietomis ir gražių vaizdų įvairove. Kruizinė kelionė ir poilsis Švedijoje – tai puiki galimybė ištrūkti iš kasdienybės ir sukurti šventę sau, šeimai, draugams, kaimynams ir kitiems žmonėms, su kuriais kartu keliausite. Laive numatoma specialiai Jums parengta programa. Ji žada puikią nuotaiką ir daug malonių staigmenų. Stokholme Jums pasiūlysime ekskursiją su gidu. 

Kelionės kaina prasideda nuo 37 Eur/asmeniui, keliaujant 4 asmenims B klasės kajutėjė be lango. Į kainą įskaičiuoti pusryčiai. Yra galimybė užsisakyti vakarienę už papildomą mokestį.

*Senjorams skirta nuolaida galioja vykstant bent vienam senjorui nuo 55 m.

Ekskursijos po Stokholmą kaina - 20 Eur/suaugusiam ir 11 eur/vaikui.

 

yes Laive SILENT DISCO 2020.02.27, 03.26, 04.17, 09.18, 10.02, 11.27

Mėgaukis neįprastu Silent Disco vakarėliu. Tai yra pats linksmiausias renginys Baltijos jūroje - keli DJ toje pačioje šokių salėje groja skirtingų žanrų muziką, o jums tereikia užsidėti belaidės ausines, pasirinkti muziką ir šokti.

yes LIETUVOS šokių kruizas 2020.02.28

Laive Romantika trečią kartą organizuojamas Lietuvos šokių kruizas. Nesvarbu ar esate šokėjas ir šokate su kolektyvu ar tiesiog mylite šokį – leiskitės į nuostabią kelionę jūra, kurioje patirsime galybę nuotykių, šoksime iki paryčių, save parodysime bei į kitus pažiūrėsime. Praleisime nuostabią dieną Stokholme ir pažinsime kerinčią Švedijos sostinę.

yes Kruizas su ROBO HUB 2020.03.12 - 2020.04.18 

Kruizo į Stokholmą metu vaikai kviečiami dalyvauti įdomiuose robotikos užsiėmimuose ir žaisti tikrą robotų futbolą. Robotikos mokykla ROBO HUB yra pirmaujanti robotikos mokykla Latvijoje, skirta vaikams nuo 3 iki 12 metų. Modeliavimo ir projektavimo pagalba vaikai mokosi mąstyti logiškai ir kūrybiškai - tai įgūdžiai, kurie visada pravers gyvenime.

Kruizas Baltijos jūra

Kruizo pavyzdys

1 diena
• Laivas iš Rygos keleivinio uosto išplauks 17:30.
• Jūsų laukia puikus poilsis ir linksmos pramogos laive. Mėgaukitės gardžiais patiekalais restoranuose, gaiviaisiais gėrimais baruose, šokiais skambant gyvai muzikai ir spalvingais vakaro šou pasirodymais. Dalyvaukite loterijoje ir laimėkite puikius prizus bei Tallink kelionėms skirtus dovanų kuponus.

2 diena
• Pradėkite dieną nuo skanių pusryčių prie švediško stalo arba à la carte restorane.
• Laivas atvyks į Stokholmo uostą 10:30.
• Jūsų laukia įsimintina diena Stokholme dalyvaujant Tallink surengtoje ekskursijoje pagal Jūsų pasirinkimą: susipažinkite su Švedijos sostine per 2 valandų ekskursiją autobusu ir po to atraskite senamiesčio grožį arba pajuskite Stokholmo žavesį lėtai pasivaikščiodami po miestą ir parduotuvėlėse arba prekybos centruose nusipirkite mielų suvenyrų.
• Laivas iš Stokholmo uosto išplauks 17:00 val.
• Įsigykite kokybiškų gaminių laivo parduotuvėje ir pasinaudokite naudingais travel exclusive pasiūlymais.
• Po nuotykių kupinos dienos atsipalaiduokite saunos centre ir neskubėdami pavakarieniaukite savo pasirinktame restorane. Įvairi vakaro poilsinė ir pramoginė programa su šokiais, karaokės dainų maratonu, loterija ir ryškiais šou pasirodymais tęsis ir grįžtant į Rygą.

3 diena
• Pradėkite dieną nuo skanių pusryčių prie švediško stalo arba à la carte restorane.
• Laivas atvyks į Rygos keleivių uostą 11:00 val. Visur nurodytas lankomos šalies vietos laikas.

Geriausiai Stokholmą pažinsite su profesionaliu gidu specialios ekskursijos metu po miestą - dvi valandas važiuodami autobusu po įdomiausias Stokholmo vietas bei valandą vykstančiu pasivaikščiojimu po senamiestį. Karališkasis Stokholmas nustebins bet kuriuo metų laiku.
Ekskursija prasideda 11:00 val.. Komfortabilus autobusas jūsų lauks Värtahamnen uoste. Po to kartu su gidu vyks pasivaikščiojimas po senamiestį, kur ekskursija ir baigsis.

*Visi minėti laikai nurodyti pagal atitinkamos šalies laiką. *Kainos nurodytos asmeniui, keliaujant keturi asmenys ir užsisakant 4-vietę kajutę. *Kainos yra kintančios. *Galimos ir kitos kelionės datos.

Daugiau apie Švediją galite pasiskaityti čia!

Panašūs pasiūlymai

Geriausi Novaturo pasiūlymai

Geriausi Teztour pasiūlymai

Turite klausimų? Susisiekite!

Prenumeruokite karščiausius pranešimus tiesiai į Jūsų el. pašto dėžutę

Turite klausimų? Susisiekite!