Madagaskaras - gamtos grožis ir mėlyno vandenyno tyvuliavimas! Nuotykiai, įspūdžiai, egzotika! Užsisakykite tik skrydį, poilsinę ar pažintinę keliones tik nuo 950 Eur/asm!

2018-12-28
nuo 950 €

Madagaskaras - Indijos vandenyno brangakmeniu, lemūrų bei baobabų gimtine vadinama sala! Nepamirštami vaizdai, smėlėti paplūdimiai, krištolinio skaidrumo vanduo, palmės ir ypatinga gamta - tai tik įžanga į stebuklingą salos pasaulį. Kelionių organizatoriaus ITAKA Lietuva siūlo skristi į Madagaskarą nuo balandžio 25 d. tik penkias savaites. Tad nepraleiskite puikios galimybės pamatyti vieną iš Egzotiškiausių šalių! 

Madagaskaras

Jūs galite užsisakyti:

  • Tik skrydį nuo 950 Eur/asm.

Jūsų kelionių paketą sudarys:
Skrydžiai VILNIUS-BĖ NOSY-VILNIUS su bagažu

  • Poilsinę kelionę nuo 1339 Eur/asm.

Jūsų kelionių paketą sudarys:
Skrydžiai VILNIUS-BĖ NOSY-VILNIUS su bagažu;
Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio ir atgal;
9 d./7 n. 16 d./14 n. apgyvendinimas su nurodytu maitinimu.

  • Apžvalginę kelionę nuo 1409 Eur/asm.

Jūsų kelionių paketą sudaro:
Skrydžiai VILNIUS-BĖ NOSY-VILNIUS su bagažu;
Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio ir atgal;
Ekskursijos pagal programą;
9 d./7 n. arba 16 d./14 n. apgyvendinimas su nurodytu maitinimu.

Papildoma informacija:

  • Keliaujant verta įsigyti kelionių draudimą;
  • Privaloma įsigyti vizą. 30 dienų galiojančią turistinę vizą (įskaitant įvažiavimo ir išvažiavimo dienas) galima įsigyti Bė salos oro uoste.
  • Dokumentai, reikalingi norint gauti vizą: pasas, kuris galios ne mažiau kaip 6 mėnesius nuo grįžimo į Lietuvą datos, ir kuriame yra 3 tušti puslapiai, grįžimo bilieto patvirtinimas (kelionės dokumentas). Kaina – apie 35 EUR. Oro uoste užpildoma vizos forma ir migraciniai atvykimo lapai.
  • Rekomenduojama valiuta: EUR.

Jei svajojate apie kelionę į pasaulio pakraštį, apie baltus paplūdimius ir pasakiškų tropikų gyvūnus, tai čia idealiausias pasiūlymas JUMS. Madagaskaras nepalieka abejingų. Gamtos grožis ir mėlyno vandenyno tyvuliavimas tik dar labiau pabrėžia šios vietos išskirtinumą. Kelionė skirta žmonėms, kurie domisi, ieško nuotykių, įspūdžių ir egzotikos. Visai šalia yra laukinė gamta, susitikimai su lemūrais ir krokodilais. Kelyje Jūsų lauks gamtos stebuklų pilni nacionaliniai parkai, įspūdinga Betsibokos upė, bei laikas skirtas paplūdimui. Visa tai labai patogiomis sąlygomis - aukštos klasės viešbučiai garantuoja poilsį ir atsipalaidavimą po pilnos įspūdžių dienos, papildoma atrakcija - skrydis lengvuoju orlaiviu. Pratęsk savo atostogas užsisakęs vieną iš puikių ITAKA rekomenduojamų viešbučių magiškoje Bė saloje! Apie 580 km trasa ir skrydis lengvuoju orlaiviu.

Panašūs pasiūlymai

Turite klausimų? Susisiekite!

Prenumeruokite karščiausius pranešimus tiesiai į Jūsų el. pašto dėžutę

Turite klausimų? Susisiekite!